Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Przygodowe

ReCore Download

ReCore jest przygodową grą akcji osadzoną w fikcyjnym, postapokaliptycznym świecie science fiction. Produkcja została stworzona przez studio Comcept, założone przez byłego pracownika Capcomu wraz z Keiji Inafune, czyli współtwórcę tak renomowanych i popularnych marek jak Onimusha, MegaMan czy Dead Rising. Inafune działał z zespołem Armature Studio, w którym znaleźli się twórcy kultowej serii Metroid Prime. Pobierz ReCore download i sprawdź jak bardzo ta gra jest dobra.

ReCore Download pełna wersja


ReCore Download

>> Pobierz <<


NA PC I XBOX ONE


Początkowo ReCore miał być dostępny jedynie dla właścicieli konsol Xbox One, z czasem jednak twórcy zmienili zdanie i w grę zagrają również posiadacze popularnych komputerów PC z systemem Windows 10. Wartym odnotowania jest fakt, iż jest jeden z pierwszych tytułów dostępnych w ramach programu Xbox Play Anywhere, według którego wystarczy kupić pożądaną pozycję tylko na jedną z platform, by bez dodatkowych opłat cieszyć się nią zarówno na konsoli Xbox, jak i na komputerze PC. Brzmi atrakcyjnie? I słusznie, bo dla właścicieli obydwu urządzeń jest to duże ułatwienie i oszczędność.
ReCore DownloadReCore DownloadReCore DownloadReCore Download

Z ROBOTEM ZA PAN BRAT


Opowieść przedstawioną w grze poznajemy jako jedna z ostatnich przedstawicielek rasy ludzkiej przemierzająca bezkresne pustynie w towarzystwie przyjaznego i sympatycznego robota Macka. Razem walczą oni z robotami z wrogiej frakcji. Ważnym elementem gry jest możliwość przeniesienia rdzenia naszego zrobotyzowanego kompana w korpus innego robota. Dzięki tej akcji robot zyskuje nowe zdolności pozostając przyjaźnie do nas nastawionym Mackiem. Ziemia jest po katastroficznym katakliźmie, nasza główna bohaterka - Joule Adams - wyrusza na daleką planetę Far Eden, by tam stworzyć fundamenty dla nowego domu dla rodzaju ludzkiego. Na tym jednak nie koniec nieszczęść,gdyż podczas drogi na docelową planetę, kolonią zaczęła rządzić wroga ludziom frakcja robotów, których celem, co gorsza, jest całkowita eksterminacja ludzkości. Po obudzeniu się z wieloletniego kriogenicznego snu Joule Adams dowiaduje się, że jej pierwotny plan został zagrożony i musi do niego wprowadzić znaczne modyfikacje, by zakończyć misję powodzeniem. Na szczęście w nieszczęściu nie wszystkie roboty żywią wrogie zamiary wobec przedstawicieli rasy ludzkiej, na przykład Mack. Okazuje się, że Joule i Mack tworzą dobraną parę i w trakcie gry razem będą dążyć do rozwiązania konfliktowej sytuacji związanej z wrogimi robotami i znalezienia sposobu na uratowanie ludzkości. Jeśli chcesz poznać sympatycznego robota Macka i razem z nim przemierzać pustynny świat pobierz ReCore download już teraz.

ROZGRYWKA


Gra polega na eksploracji ogromnego świata, poszukiwaniu zasobów i ukrytych skarbów oraz pozyskiwaniu kolejnych sojuszników. Sporą część czasu i energii w grze będziemy też musieli poświęcić na walce z robotami. Jedne z nich są małe i stosunkowo niegroźne, inne, co tyczy się zwłaszcza potężnych bossów, nastręczają o wiele więcej problemów i wymagają zastosowania odmiennych taktyk. Główna bohaterka jednak ma do dyspozycji całkiem spory wachlarz zabawek, które dają jej unikalne umiejętności w trakcie walki. Koniec końców podstawowym elementem rozgrywki jest możliwość przenoszenia rdzenia świadomości robota do korpusu innego robota. Umiejętne zastosowanie tej możliwości jest tu kluczem do sukcesu. Robot w ten sposób zyskuje nowe umiejętności, lecz zachowuje swoją świadomość. Fascynują cię roboty, lecz nigdy żadnego nie spotkałeś? Już dziś pobierz ReCore i ciesz się towarzystwem robota Macka w czasie niesamowitej podróży.

ReCore Pobierz i zainstaluj


ReCore Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1134
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *