Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Strategiczne

Urban Empire Download

Jeśli lubisz gry o podłożu ekonomicznym i strategicznym, to pobierz Urban Empire download - to jedna z najlepszych tego typu gier, które pozwolą Ci wcielić się w burmistrza zarządzającego całym miastem. Marzy Ci się choć odrobina władzy? Chciałbyś zobaczyć, jak to jest panować nad wielką społecznością, decydować o wszystkim, co dzieje się w mieście? Koniecznie sprawdź Urban Empire!

Urban Empire Download PC Cracked


Urban Empire Download

>> Pobierz <<



Fabuła - wprowadzenie do gry


Gra strategiczna rozpoczyna się w 1820 roku i trwa na przestrzeni 200 lat. Ten przełom XIX i XX wieku to ogromne zmiany, zarówno jeśli chodzi o warunki geopolityczne, jak i technologię. Ty, jako zarządca miasta będziesz musiał sprostać zmieniającym się warunkom otoczenia i zarządzać tym wszystkim w sposób spójny i jak najbardziej efektywny.
Urban Empire DownloadUrban Empire DownloadUrban Empire DownloadUrban Empire Download

Ciekawostką, jaką wprowadzili do gry twórcy Urban Empire jest to, że nie gra się bezosobowym głównym bohaterem - zarządcą miasta, lecz całym rodem - z niego będą wywodzili się kolejni zarządcy. Gracz rozpoczynający grę będzie miał do wyboru 4 rodziny, z których musi wybrać jedną - tę, która będzie odtąd zarządzała miastem. Każda z tych rodzin ma swoje mocne strony, swoją filozofię rozwoju oraz oczywiście wady, które będą utrudniały rozwój miasta. Ty musisz wybrać mniejsze zło - jak to bywa również w prawdziwym życiu, gdzie osoby zarządzające rzadko kiedy są kryształowo czyste... Podejmujesz wyzwanie? Pobierz Urban Empire download pełna wersja i zobacz, co mają Ci do zaoferowania producenci gry!

Zaawansowana gra polityczna


Gracz, który steruje zarządcami miasta, oprócz swoich zawodowych obowiązków, które niekiedy mogą się wydawać wręcz nudne, ma również szereg osobistych zobowiązań, konszachtów, preferencji, które trzeba brać pod uwagę. Gra nie stroni oczywiście od korupcji czy wchodzenia w szemrane konszachty - dzięki tej grze możemy zobaczyć drugą stronę medalu - jak to jest zarządzać metropolią i być zmuszonym jednocześnie dbać o interesy własnej rodziny! Burmistrz miasta musi zatem podejmować ważne decyzje, przekupywać członków rady miasta, a wszystko to na świeczniku - w świetle fleszy i przy zachowaniu pozorów uczciwości i prawości. Przekonasz się, że nie jest to takie proste - bycie burmistrzem nakłada na Ciebie nie tylko szereg zawodowych zobowiązań, ale także wyborów, mniej lub bardziej moralnych!

W czasie gry będziemy zaskakiwani ponad ośmiuset wydarzeniami, które będziemy musieli jako zarządcy rozwikłać. Będziemy zajmowali się sprawami mieszkańców, związanymi na przykład z równouprawnieniem kobiet czy zmuszaniem małych dzieci do pracy.

Dla kogo ten symulator?


Nie jest to klasyczny symulator typu "zbuduj miasto i zarabiaj pieniądze". Download Urban Empire Pobierz na PC i sam sprawdź, jak ciekawe może być sterowanie własnymi wpływami na duże obszary, jak trudne jest w istocie zarządzanie wielotysięcznym miastem.

Ta gra będzie idealna dla osób, które uwielbiają politykę, a do tego mają chrapkę na odrobinę władzy, choćby tej wirtualnej. Jeśli jesteś praworządnym obywatelem i uczciwość jest dla Ciebie zawsze na pierwszym miejscu, to albo po tej grze zmienisz swoje zapatrywania, albo wcale jej nie zaczynaj! To z pewnością gra dla tych, którzy dostrzegają obie strony tego samego medalu i doskonale wiedzą, że nie wszystko złoto, co się świeci...

Urban Empire Pobierz pełna wersja


Urban Empire Download

>> Pobierz <<


  • - Steam Download Urban Empire Torrent Crack
  • - Pobierz Urban Empire Pełna Wersja Pebx
  • - Chomikuj Urban Empire Free Download
  • - Exsite Urban Empire Pobierz za darmo
Wstecz
Wyświetlenia: 1201
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *