Battlefield 1 Download

Battlefield 1 to najnowsza pełnoprawna odsłona niezwykle popularnego cyklu strzelanin FPP tworzonego przez duet Electronic Arts i studio EA DICE. Tym razem rozgrywka przeniesie nas w zupełnie nowe dla serii czasu I wojny światowej, zaś opowieść snutą w grze przyjdzie nam oglądać z perspektywy kilku postaci, które brały udział w Wielkiej Wojnie. Pomimo, że prezentowane w produkcji realia są całkowitą nowością w cyklu, najnowsza jego odsłona stanowi powrót do korzeni, a developerzy oddają nam do dyspozycji większe i bardziej otwarte mapy, zaś my mamy większą swobodę działania. Pozycje cyklu są nastawione na zabawę w trybie multiplayer, zaś sam cykl rozpoczął swoją historię w roku 2002 wraz z debiutem gry Battlefield 1942. Cykl miał cztery części i kilka spin-offów, na przykład Battlefield 2142, Battlefield Vietnam czy Battlefield: Bad Company. Grałeś w inne części serii i różne jej spin-offy? W takim razie musisz zagrać w jej najnowszą odsłonę, pobierz Battlefield 1 download.

Battlefield 1 Download pełna wersja

Battlefield 1 Download

WIELKA WOJNA

Sam tytuł produkcji jest nawiązaniem do okresu historycznego w który przenosi nas gra - I wojna światowa. Okres ten jest rzadko wykorzystywany przez twórców gier wideo, jednak dał inspirację doświadczonym twórcom cyklu Battlefield. Na naszych oczach i na oczach kilku bohaterów z perspektywy, których obserwujemy wydarzenia dziejące się na ekranie rodzi się wojna totalna. Wojna totalna przyniosła największą rewolucję technologiczną w dziejach wojny. To w latach Wielkiej Wojny rozpowszechniono czołgi, karabiny maszynowe i zaczęto korzystać ze wsparcia lotniczego. W grze przemierzamy różne lokacje, więc jest ciekawie i różnorodnie. W Battlefield 1 przyjdzie nam walczyć w wąskich uliczkach francuskich miasteczek, na pustyniach Arabii czy w fortach we włoskich Alpach. Pobierz Battlefield 1 download, by również odwiedzić te miejsca.


POWRÓT DO KORZENI

Battlefield 1 wraca do korzeni cyklu rzucając nas w sam wir działań wojennych i daję dużo większą swobodę działania niż wcześniej. Misje w grze rozgrywamy na większych i rozleglejszych mapach co stanowi przyjemną odskocznię od półzamkniętych poziomów znanych graczom z gier Battlefield 3 i Battlefield 4. W grze mamy do dyspozycji oczywiście bronie znane nam z okresu Wielkiej Wojny, ponadto starcia są bardziej brutalne i częściej dochodzi do walki w zwarciu, na przykład przy użyciu saperek czy bagnetów. Ciekawym dodatkiem jest również możliwość kierowania w grze różnego typu pojazdami wojennymi jak lżejsze czy cięższe czołgi, różnymi samolotami czy nawet okrętami wojennymi. Co ciekawe wszystkimi pojazdami kieruje się inaczej, także jeśli dobrze radzimy sobie z lekkim czołgiem, być może będziemy musieli się nieco wysilić przy jego cięższym modelu. Największą niespodzianką jest możliwość wcielenia się w żołnierza kawalerii i walka na końskim grzebiecie. Brzmi ciekawie? I słusznie, gdyż Battlefield 1 to znakomity tytuł i wprowadza w rozgrywce dużą różnorodność.Przy tworzeniu gry wykorzystano najnowszą generację świetnego silnika Frostbite. Dzięki temu pole bitwy jest wielce interaktywne, wiele jego elementów może ulec zmianie czy zniszczeniu co w dużym stopniu wpływa na przebieg walki. Niszczenie mniejszych lub większych pojazdów to nic w porównaniu z możliwością burzenia całych budynków, zarówno małych chat, jak i większych budowli. Pod względem audiowizualnym gra wygląda wyśmienicie i w znacznym stopniu wyprzedza stworzony trzy lata wcześniej tytuł Battlefield4. Chcesz na własne oczy zobaczyć jak developerom gry udało się odzwierciedlić reali Wielkiej Wojny? Pobierz Battlefield 1 download.

Battlefield 1 Pobierz i zainstaluj


1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu