Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Battlefield 1 Download

Battlefield 1 to najnowsza pełnoprawna odsłona niezwykle popularnego cyklu strzelanin FPP tworzonego przez duet Electronic Arts i studio EA DICE. Tym razem rozgrywka przeniesie nas w zupełnie nowe dla serii czasu I wojny światowej, zaś opowieść snutą w grze przyjdzie nam oglądać z perspektywy kilku postaci, które brały udział w Wielkiej Wojnie. Pomimo, że prezentowane w produkcji realia są całkowitą nowością w cyklu, najnowsza jego odsłona stanowi powrót do korzeni, a developerzy oddają nam do dyspozycji większe i bardziej otwarte mapy, zaś my mamy większą swobodę działania. Pozycje cyklu są nastawione na zabawę w trybie multiplayer, zaś sam cykl rozpoczął swoją historię w roku 2002 wraz z debiutem gry Battlefield 1942. Cykl miał cztery części i kilka spin-offów, na przykład Battlefield 2142, Battlefield Vietnam czy Battlefield: Bad Company. Grałeś w inne części serii i różne jej spin-offy? W takim razie musisz zagrać w jej najnowszą odsłonę, pobierz Battlefield 1 download.

Battlefield 1 Download pełna wersja


Battlefield 1 Download

>> Pobierz <<WIELKA WOJNA


Sam tytuł produkcji jest nawiązaniem do okresu historycznego w który przenosi nas gra - I wojna światowa. Okres ten jest rzadko wykorzystywany przez twórców gier wideo, jednak dał inspirację doświadczonym twórcom cyklu Battlefield. Na naszych oczach i na oczach kilku bohaterów z perspektywy, których obserwujemy wydarzenia dziejące się na ekranie rodzi się wojna totalna. Wojna totalna przyniosła największą rewolucję technologiczną w dziejach wojny. To w latach Wielkiej Wojny rozpowszechniono czołgi, karabiny maszynowe i zaczęto korzystać ze wsparcia lotniczego. W grze przemierzamy różne lokacje, więc jest ciekawie i różnorodnie. W Battlefield 1 przyjdzie nam walczyć w wąskich uliczkach francuskich miasteczek, na pustyniach Arabii czy w fortach we włoskich Alpach. Pobierz Battlefield 1 download, by również odwiedzić te miejsca.
Battlefield 1 DownloadBattlefield 1 DownloadBattlefield 1 DownloadBattlefield 1 Download

POWRÓT DO KORZENI


Battlefield 1 wraca do korzeni cyklu rzucając nas w sam wir działań wojennych i daję dużo większą swobodę działania niż wcześniej. Misje w grze rozgrywamy na większych i rozleglejszych mapach co stanowi przyjemną odskocznię od półzamkniętych poziomów znanych graczom z gier Battlefield 3 i Battlefield 4. W grze mamy do dyspozycji oczywiście bronie znane nam z okresu Wielkiej Wojny, ponadto starcia są bardziej brutalne i częściej dochodzi do walki w zwarciu, na przykład przy użyciu saperek czy bagnetów. Ciekawym dodatkiem jest również możliwość kierowania w grze różnego typu pojazdami wojennymi jak lżejsze czy cięższe czołgi, różnymi samolotami czy nawet okrętami wojennymi. Co ciekawe wszystkimi pojazdami kieruje się inaczej, także jeśli dobrze radzimy sobie z lekkim czołgiem, być może będziemy musieli się nieco wysilić przy jego cięższym modelu. Największą niespodzianką jest możliwość wcielenia się w żołnierza kawalerii i walka na końskim grzebiecie. Brzmi ciekawie? I słusznie, gdyż Battlefield 1 to znakomity tytuł i wprowadza w rozgrywce dużą różnorodność.

Przy tworzeniu gry wykorzystano najnowszą generację świetnego silnika Frostbite. Dzięki temu pole bitwy jest wielce interaktywne, wiele jego elementów może ulec zmianie czy zniszczeniu co w dużym stopniu wpływa na przebieg walki. Niszczenie mniejszych lub większych pojazdów to nic w porównaniu z możliwością burzenia całych budynków, zarówno małych chat, jak i większych budowli. Pod względem audiowizualnym gra wygląda wyśmienicie i w znacznym stopniu wyprzedza stworzony trzy lata wcześniej tytuł Battlefield4. Chcesz na własne oczy zobaczyć jak developerom gry udało się odzwierciedlić reali Wielkiej Wojny? Pobierz Battlefield 1 download.

Battlefield 1 Pobierz i zainstaluj


Battlefield 1 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 4776
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *