Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Strategiczne

Hearts of Iron IV Download

Hearts of Iron IV, to kolejna odsłona kultowej gry strategicznej, w której naszym zadaniem jest poprowadzenie losów jednego z państw, w trakcie trwania Drugiej Wojny Światowej i okresu międzywojennego. Za stworzenie gry, odpowiedzialne jest studio Paradox Development, które już wcześniej tworzyło szereg innych, strategicznych gier historycznych.

Fabuła gry


Jak już wspomnieliśmy na wstępie, w Hearts of Iron IV wcielamy się w rolę jednego z przywódców państw, istniejących gdzieś w okresie międzywojennym i w trakcie trwania wojny. Co ciekawe, można dokładnie zdefiniować lata, w które fabuła owej gry nas przenosi. Chodzi dokładnie o lata 1936 - 1948.

Hearts of Iron IV Download - Pełna Wersja


Hearts of Iron IV Download

>> Pobierz <<


Czy Hearts of Iron IV można nazwać symulatorem historycznym? W pewnym stopniu tak. Mamy bowiem do czynienia z bardzo realistycznie, odwzorowanymi realiami, rządzącymi Europą tamtego okresu. Co więcej, będziemy świadkami autentycznych wydarzeń, które znamy z podręczników historii i spotkamy prawdziwe postacie, o których uczyliśmy się w szkole. Jeśli więc, chcesz poczuć się jak prawdziwy przywódca państwa, to koniecznie pobierz na swój komputer Hearts of Iron IV Download. Zapewniamy doskonałej jakości rozgrywkę.

Mechanika gry


Pewnie słyszeliście przysłowie "W mądrości siła". Tą zasadą, kierowali sę również twórcy Hearts of Iron IV. Owszem, będziemy mieli do dyspozycji wielomilionowe armie, ale... o wiele więcej zdziałamy, zakładając odpowiednie sojusze między naszymi państwami. Naszym celem, będzie pokazanie wszystkim, że jesteśmy liczącym się graczem, na arenie międzynarodowej.

Hearts of Iron IV PobierzHearts of Iron IV Pobierz Hearts of Iron IV DownloadHearts of Iron IV Download Hearts of Iron IV ChomikujHearts of Iron IV Chomikuj Hearts of Iron IV TorrentHearts of Iron IV Torrent


Wspominaliśmy już trochę, o realistycznym odwzorowaniu realiów ówczesnej polityki. W Hearts of Iron IV, naszym zadaniem jest również zaliczanie konkretnych mini - misji, od których zależy stała dostawa "punktów potęgi politycznej". Ok, może się trochę zagalopowaliśmy... Czym są owe punkty? Tak, to kolejna nowość, która pojawiła się w Hearts of Iron IV. Od ilości tych punktów, będzie zależeć jak bardzo możemy wpływać na rządy innych krajów. W praktyce, żeby móc oddziaływać na politykę innych państw, wcale nie musimy mieć ogromnej i silnie uzbrojonej armii. W ten sposób, możemy kształtować naszą alternatywną przyszłość a także losy całej Europy.

Jednak to nie wszystko. W Hearts of Iron IV, nie musimy wcale przejmować kontroli nad krajem, znajdującym się w centrum europejskich konfliktów i napięć. Wręcz przeciwnie - możemy przejąć stery któregokolwiek innego państwa, nawet tego, który jest daleko od najważniejszych wydarzeń. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przejąć kontrolę nad np Meksykiem, i obserwować "z boku", wszystkie najważniejsze wydarzenia tego krótkiego okresu czasu. Dlatego uważamy, że warto pobrać Hearts of Iron IV Download na dysk twardy swojego komputera.Dodatkowe informacje


W grze, mamy do czynienia z dwoma podstawowymi trybami prowadzenia rozgrywki. Chodzi oczywiście o tryb multiplayer, w którym wraz z innymi, prawdziwymi graczami stajemy do walki o panowanie nad Europą a także o tryb single, w którym nasi przeciwnicy działają w oparciu o sztuczną inteligencję.

Żeby tego było mało, Hearts of Iron IV wprowadza jedną, bardzo ważną nowość. Od teraz, kierowanie losami państwa nie będzie odbywało się za pomocą tak szczegółowych wskaźników, jak to miało miejsce w poprzedniej odsłonie gry. Podsumowując, Hearts of Iron IV Download warto pobrać na swój komputer z wielu powodów. Nawet, jeśli nie jesteśmy fanami historii.

Hearts of Iron IV Pobierz


Hearts of Iron IV Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 7618
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *