Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

For Honor Pobierz PC pełna wersja

For Honor to fantastyczna gra dostępna zarówno na PS4 jak i na PC. Zarówno miłośnicy starego dobrego PC, jak i gry na PS4 nie będą zawiedzeni jakością gry, grafiką ani nowymi funkcjami, o jakie postarał się producent. Pobierz For Honor download na swój sprzęt i ciesz się możliwościami, jakie zaoferowali Ci twórcy tych rozgrywek!

For Honor Pobierz za darmo pełna wersja


For Honor Pobierz PC pełna wersja

>> Pobierz <<Charakterystyka gry


Gra jest dość brutalna, dlatego też przeznaczona jest dla widzów powyżej 18 roku życia. Znajdziemy w niej sporo przemocy, krwi, walki wręcz - czyli wszystkiego, co uwielbia większość facetów, a i niektóre kobiety również nie gardzą takimi klimatami w grze.

Fabuła gry akcji jest dość specyficzna, choć niespecjalnie powalająca jeśli chodzi o jakość. Mianowicie, gra toczy się w średniowiecznym świecie, a rozgrywki odbywają się między trzema frakcjami: The Chosen, The Legions i The Warborn - która z nich okaże się zwycięską ekipą? Samuraje, rycerze i Wikingowie charakteryzują się specyficznym sposobem walki - w niektórych przypadkach jest to przewagą, a w innych niestety ich słabą stroną. Niemniej jednak każda z frakcji to wojownicy nieustraszeni, znani ze swej zaciętości i zamiłowania do rozlewu krwi...
For Honor Pobierz PC pełna wersjaFor Honor Pobierz PC pełna wersjaFor Honor Pobierz PC pełna wersjaFor Honor Pobierz PC pełna wersja

Tryby gry i mechanika


Koniecznie For Honor pobierz pełna wersja i sprawdź się w charakterze wojownika! Gra toczy się w trybie single player lub multiplayer, co daje graczowi bardzo szerokie spektrum pokierowania scenariuszem i możliwościami rozwoju bohaterów. Podczas gry sterujemy każdą z trzech frakcji wojowników i walczymy z przeciwnikami. W grze znajdziemy charakterystyczne dla For Honor motywy, na przykład motyw pościgów konnych, których raczej nie znajdziemy w innych tego typu grach.

Oczywiście fabuła gry opiera się na wypełnianiu różnych misji, co jest raczej standardem w tego typu strategiach. Podczas misji na bohaterów czekają różne niebezpieczeństwa, konieczność podejmowania walki wręcz i zabijania wrogów, ale także możliwość zdobywania doświadczenia czy cennych przedmiotów.

Walka o honor!


Jeśli lubisz rozlew krwi, fantastyczne rozgrywki i ciekawe techniki sterowania bohaterami. Bohaterowie są wojownikami o ponadprzeciętnych zdolnościach i sterowanie nimi to prawdziwa przyjemność. W jednym meczu spośród trzech frakcji możemy wybrać tylko jedną i sterować czterema z jej bohaterów. Zmagania są dość trudne, nie opierają się jedynie na bijatyce i akcji, ale przede wszystkim na planowaniu, taktyce i strategii. To właśnie odpowiednia strategia w dużej mierze decyduje o przebiegu bitew!

W walce zastosowano pewne unowocześnienie, które w zasadzie jest utrudnieniem podczas gry - mechanika Art of Battle bardzo realistycznie odzwierciedla prawdziwą walkę. Przykładowo, gdy zasłonimy się toporem z lewej strony, to obronimy tylko swoją lewą stronę, z prawej zaś wróg wciąż może nas zaatakować! Z pewnością walka nie jest łatwym zadaniem, gdy do głosu dochodzi konieczność opanowania serii precyzyjnych ruchów bohaterem, by wyszedł on cało z opresji!

Pobierz For Honor download na swój komputer, jeśli lubisz gry fabularne, w których musisz walczyć w imieniu czegoś lub kogoś, a najważniejszą Twoją misją jest utrzymanie dobrego imienia swojej drużyny. Zdecydowanie najciekawsza jest kampania fabularna, w której wykonujemy misje i zawiadujemy całą wielką wyprawą.

For Honor Download Codex


For Honor Pobierz PC pełna wersja

>> Pobierz <<  • - Steam Download For Honor Crack Torrent
  • - Pobierz For Honor Chomikuj PC
  • - Exsite For Honor Pobierz za darmo
  • - Pebx For Honor Free Download
Wstecz
Wyświetlenia: 1810
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *