Torment Tides of Numenera Pobierz za darmo

Ten, kto lubuje się najbardziej w grach komputerowych, których akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości, powinien koniecznie zobaczyć Torment Tides of Numenera download - pobierz tę grę i sprawdź, jak się ona ma w stosunku do Twoich oczekiwań!

Torment Tides of Numenera Pobierz PC za darmo zainstaluj

Torment Tides of Numenera Pobierz za darmo

Fabuła gry i akcja

Torment Tides of Numenera to potomek klasycznej gry Planetscape: Torment stworzony z myślą o graczach PC. Jest to klasyka gier cRPG, prezentowana w rzucie izometrycznym. Na pewno spodoba się miłośnikom tej serii, jak również miłośnikom klasyki RPG.

Nietypowa jest sceneria uniwersum Numenera, na którym rozgrywa się akcja. Ma ona miejsce aż miliard lat później w stosunku do czasów dzisiejszych, ale co ciekawe - warunki życia istot w tych czasach przypominają raczej głębokie średniowiecze... Bohaterowie otaczają się reliktami będącymi pozostałościami po danych, bardziej zaawansowanych cywilizacyjnie kulturach - czy jest to faktycznie wizja Ziemi za miliony, a nawet miliardy lat możemy tylko domniemywać. Bardzo prawdopodobnym jest, że po nagłym skoku cywilizacyjnym nastąpi upadek cywilizacji i okaże się, że świat technologii nie jest jednak niezniszczalny ani wieczny...W trakcie gry możemy napotkać wiele reliktów z przyszłości, które mogą stanowić dla nas cenną historyczną zagadkę, ale jednocześnie być śmiertelnym niebezpieczeństwem, jak na przykład chmury nanorobotów. Głównym bohaterem jest... spadający z nieba Ostatni Wygnaniec cierpiący na amnezję. Miliard lat po naszej erze ludzie wciąż nie odnaleźli jeszcze leku na śmiertelność - jest jednak Zmienny Bóg, któremu jako jedynemu udało się przezwyciężyć śmierć, i nasz zesłaniec okazuje się mieć z nim wiele wspólnego...

Mechanika gry - jak w to grać?

W tej produkcji mamy do czynienia z turowym systemem walki, co dla niektórych graczy jest dużym ułatwieniem. Podstawą są tutaj rzuty kośćmi decydujące o kolejności starć, gracz steruje sześcioma graczami, eksploruje lokacje, wykonuje zadania, zdobywa doświadczenie, dzięki którym cała drużyna może się rozwijać. Istotnym czynnikiem w tej grze jest możliwość dokonywania takich wyborów, by stosunkowo rzadko odbywać jakiekolwiek walki. Producenci dali nam tu dużą swobodę - pełna wersja Torment Tides of Numenera pobierz i przekonaj się sam, czy uda Ci się przejść całą planszę bez zabijania kogokolwiek!

Nasz bohater ma podczas gry sporo zadań do wykonania, a przybliżają go do ich ukończenia ciekawe dialogi. To właśnie rozbudowane dialogi dają nam możliwości sterowania scenariuszem gry, co jest bardzo cenne według graczy. Pobierz Torment Tides of Numenera download już dziś i przekonaj się, co jeszcze zachwyci w tej grze Ciebie jako gracza!Istotne zalety gry

Do największych zalet gry można zaliczyć rozbudowaną fabułę i ciekawe wątki poboczne. Możemy zaobserwować realistyczne, dwuwymiarowe tła i trójwymiarowe postaci, a także fantastyczną ścieżkę dźwiękową. Zdecydowanie, muzyka jest w Torment Tides of Numenera jedną z największych zalet. Tylko wytrawni gracze są w stanie docenić, jak wiele klimatu dodaje grze dobrze skomponowana ścieżka dźwiękowa, jak bardzo uprzyjemnia ona pokonywanie kolejnych etapów w grze i jak nadaje odpowiedniej atmosfery kojarzącej się ze światem, który otacza gracza w tej wirtualnej rzeczywistości.

Torment Tides of Numenera Download PC Codex


  • - Steam Download Torment Tides of Numenera Crack Torrent
  • - Pobierz Torment Tides of Numenera Chomikuj PC
  • - Exsite Torment Tides of Numenera Pobierz za darmo
  • - Pebx Torment Tides of Numenera Free Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu