Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Gravity Rush 2 Pobierz Pełna wersja

Miłośnicy japońskich produkcji video na pewno nie przejdą obojętnie wobec Gravity Rush 2 download - pobierz grę na swój komputer i wciel się w postać Kat, ratującej świat przed potworami!

Gravity Rush 2 Pobierz za darmo Pełna wersja


Gravity Rush 2 Pobierz Pełna wersja

>> Pobierz <<Fabuła gry


Gra akcji została osadzona w japońskich realiach - mamy tu więc do czynienia z rozbudowanymi miastami i futurystyczną metropolią zlokalizowaną w chmurach. Tam też trafia nasza bohaterka, która opuszcza Hekseville i udaje się do magicznego miasteczka w chmurach, gdzie powoli zaczyna odzyskiwać swoje utracone niedawno zdolności manipulowania grawitacją. Może ona dzięki temu ratować świat biorąc udział w mniej lub bardziej skomplikowanych misjach, których celem jest zgładzenie potworów, które zjawiły się na Ziemi i dręczą ludzki wskutek burzy grawitacyjnej, która miała miejsce niedawno.

Mechanika gry


Co dają naszej bohaterce zdolności panowania nad własną grawitacją? Przede wszystkim możliwość drwienia sobie z praw fizyki, jakie dotąd znaliśmy. Kat ma możliwość skakania po dachach budynków, fruwania, wchodzenia po pionowych budynkach i dzięki temu atakować swoich wrogów z zupełnie zaskakujących pozycji. Koniecznie Gravity Rush 2 pobierz i zobacz, jak by to było, gdybyś dostał możliwość panowania nad siłami grawitacji! Gra stanowi przede wszystkim doskonałe wyzwanie dla naszej własnej wyobraźni - dzięki niej możemy zweryfikować, czy poddawanie się siłom grawitacji to dla nas ułatwienie czy trudność życiowa. To zagadnienie przestaje być tak oczywiste, gdy zaczynamy wczuwać się w przygody Kat...
Gravity Rush 2 Pobierz Pełna wersjaGravity Rush 2 Pobierz Pełna wersjaGravity Rush 2 Pobierz Pełna wersjaGravity Rush 2 Pobierz Pełna wersja

W mechanice gry da się zaobserwować, że fabuła stanowi jedynie tło do widowiskowych akcji i zręcznościowych manewrów. Co ciekawe, w grze grawitacja odgrywa główną rolę - możemy zatem posługiwać się nią w walce do osiągania własnych celów - na przykład rzucania przedmiotami w przeciwnika. Kat i jej przeciwnicy w tej wersji gry zyskali nowe moce i umiejętności - ich zakres jest naprawdę bogaty, zatem jeśli poszukujesz gry akcji, w której będziesz mógł popisać się swoją zręcznością i umiejętnością manipulowania talentami swojego bohatera, to koniecznie pobierz Gravity Rush 2 download - to chyba najlepsza dostępna na rynku gra tego typu!

Efekty specjalne


W grze możemy zaobserwować niewielką ilość dialogów - nie na nich opiera się bowiem akcja, lecz na walkach prowadzonych z przeciwnikami. Ścieżka dźwiękowa jest zatem dosyć specyficzna - to głównie muzyka orkiestrowa z elementami jazzu - co na pewno ma spore grono swoich zwolenników.

Również miłośnicy anime na pewno się tu odnajdą. Grafika jest bowiem nie tyle inspirowana japońskimi mangami, co zrobiona na ich wzór. Trzeba przyznać, że nie dla każdego gracza jest to strawne, zatem jeśli nie przepadasz za anime, a wolisz bardziej realistyczne klimaty - odpuść sobie tę grę.

Ogólnie rzecz biorąc, Gravity Rush 2 zdobywa coraz więcej miłośników na całym świecie. Zaawansowana technika walki, nawet w jedynym dostępnym trybie single player, dają graczowi i tak spore możliwości manewru i pokazania swoich umiejętności zręcznościowo-taktycznych. Gra polecana jest szczególnie tym, którzy mają zwinne palce i potrafią je wykorzystać do osiągania wysokich wyników w walce wręcz ze swoimi wirtualnymi wrogami - chcącymi zniszczyć Ziemię!

Gravity Rush 2 Download Codex


Gravity Rush 2 Pobierz Pełna wersja

>> Pobierz <<


  • - Steam Download Gravity Rush 2 Crack Torrent
  • - Pobierz Gravity Rush 2 Chomikuj PC
  • - Exsite Gravity Rush 2 Pobierz za darmo
  • - Pebx Gravity Rush 2 Free Download
Wstecz
Wyświetlenia: 1041
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *