Dead Rising 4 Download

Dead Rising 4 to już czwarta z kolei odsłona sandboksowej gry akcji, w której przeciwnikami głównego bohatera sterowanego przez gracza nie kto inny, lecz pragnące naszego mięsa zombiaki. Akcja gry toczy się w odciętej od świata części miasta po brzegi wypełnionej żywymi trupami, które chcą nas dopaść. Rozwalamy je za pomocą improwizowanej broni, którą samą tworzymy ze znalezionych po drodze przedmiotów codziennego użytku. Producentem i wydawcą jest renomowane studio Capcom. Co więcej okres w którym została osadzona akcja gry to Święta Bożego Narodzenia, czas przepełniony rodzinnym ciepłem, miłością i radością. Niestety nie dla naszego głównego bohatera Franka Westa. Frank West, znany z pierwszej części popularnego cyklu, powraca na nasze ekrany oraz do miasteczka Willamette w stanie Kolorado. Nasz bohater, który jest fotografem, szesnaście lat wcześnie przetrwał kilka okropnych dni w tutejszym centrum handlowym, w którym również roiło się od zombiaków. Tymczasem miasteczko Willamette ponownie staje się gniazdem żywych trupów i Frank West po raz kolejny musi znaleźć sposób na przetrwanie do czasu, aż przybędzie pomoc oraz odkryć przyczynę ponownego wybuchu zarazy. Chcesz się znaleźć w samym sercu siedliska zombie i uzbrojony w improwizowaną broń rozwalać je jeden po drugim? Już dziś pobierz Dead Rising 4 download.

Dead Rising 4 Download pełna wersja

Dead Rising 4 Download

CZYM BY TU ZABIĆ ZOMBIAKA?

Dead Rising 4 to gra akcji w której akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP), zaś developerzy gry udostępnili nam do eksploracji duży i otwarty świat. W produkcji poza misjami z głównego wątku fabularnego możemy realizować również zadania poboczne. Gwoździem programu jeśli chodzi o rozgrywkę jest wybijanie całych legionów żywych trupów, którymi miasto jest wręcz oblane, czasem na ekranie znajdują się ich nawet setki. Broń musimy sami skonstruować, wykorzystujemy do tego wszystko co mamy pod ręką i znajdujemy po drodze. Niestety nasze śmiercionośne zabawki szybko ulegają zniszczeniu, więc jesteśmy zmuszeni do częstego kombinowania co tym razem może nam posłużyć do rozwalania żywych trupów. Dla przykładu w grze możemy połączyć dwie piły łańcuchowe wiosłami, umieścić ładunek wybuchowy w piłce czy umieścić na wózku inwalidzkim karabiny maszynowe.W grze będziemy też mieli okazję prowadzić kilka typów pojazdów. Jak to bywa z cyklami gier, twórcy starają się zaimplementować w nowej odsłonie kilka nowości i usprawnić rozgrywkę. W grze Dead Rising 4 znajdziemy kilka nowości, przykładem jest to, że możemy wyposażyć Franka w ciężkie uzbrojenie egzoszkieletu dzięki czemu znacznie zyskuje on na sile, może odrywać różne elementy otoczenia i potem używać ich na polu walki. W najnowszej odsłonie Dead Rising otrzymujemy również nowych wrogów do pokonania. Pierwszym nowym gatunkiem zombie jest Fresh, czyli zombiaki, które przeistaczają się na naszych oczach. Zombiaki typu Fresh są o wiele szybsze i sprytniejsze od zwykłych martwiaków. Drugim typem są zombiaki Evo, które są silniejsze i bardziej mobilne od innych. Masz ochotę wypróboawać egzoszkielet na własnej skórze i poczuć jak to jest mieć nadludzką siłę? Pobierz Dead Rising 4 download.TRYBY GRY

W Dead Rising 4 oprócz trybu single player jest też dostępny tryb kooperacyjny dla maksymalnie czterech graczy. W ten sposób można razem przechodzić kampanię lub rozgrywać krótkie mecze. Jeśli chcesz wraz z przyjaciółmi niszczyć hordy zombie jak najszybciej pobierz Dead Rising 4 download.

Dead Rising 4 Pobierz i zainstaluj


0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu