The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition Download

Gra The Elder Scrolls V: Skyrim to wydana w 2011 roku i długo oczekiwana przez wszystkich miłośników gier z gatunku RPG kolejna odsłona znanego i uwielbianego cyklu The Elder Scrolls. The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition to jej zremasterowana edycja, w której główny nacisk położono na znacznie poprawioną oprawę graficzną, zaś sama edycja zawiera również wszystkie wydane do gry dodatki takie jak Dragonborn, Dawnguard oraz Hearthfire. Konsolowa wersja obsługuje wszystkie PC-towe modyfikacje. W grze znajdziemy najwyższej jakości tekstury oraz efekty, wolumetryczne oświetlenie czy dynamiczną głębię pola. W grę zagramy na popularnych PC-tach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, jednak developerzy gry najbardziej zatroszczyli się o posiadaczy komputerów PC, gdyż te osoby, które wcześniej zakupiły oryginał wraz ze wszystkimi dodatkami lub wersję Legendary Edition otrzymają The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition za darmo. Grę wyprodukowało studio Bethesda Gameczyli twórca wielkiego Fallout.

The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition Download PC

The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition Download

OSTATNI DOVAHKIIN

Akcja gry The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition dzieje sie dwieście lat po wydarzeniach które miały miejsce w poprzedniej części - Oblivion. W produkcji kierujemy poczynaniami jednego z ostatnich żyjących dovahkiinów czyli postaci władających językiem smoków. Wszyscy, a przynajmniej większość uważała już, że pokryte łuskami i ziejące ogniem bestie przeszły do historii. Wtem jednak one ponownie zaczęły pojawiać się na niebie, co mogłoby wskazywać na to, że spełnia się przepowiednia nadejścia Alduina, czyli smoczego boga i Pożeracza Światów. Naszym zadaniem w The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition jest zapobieżenie zbliżającemu się kataklizmowi, po drodze jednak przyjdzie nam wykonać masę questów pobocznych, poznać dużą ilość postaci, przemierzyć różne zakątki tytułowej krainy Skyrim i tym podobne. Jeżeli chcesz uratować świat prze apokalipsą pobierz The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition download.ROZGRYWKA

Zabawę w The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition zaczynamy od stworzenia naszego bohatera. Do wyboru mamy dziesięć barwnych ras, nie ma jednak podziału na klasy, gdyż w trakcie gry rozwijamy te zdolności, których używamy. Po wejściu na wyższy poziom możemy sami zwiększyć jeden z trzech atrybutów - magię, wytrzymałość lub zdrowie. Umiejętności są tu podzielone bardzo przystępnie, więc mamy na przykład biegłość w jednoręcznych czy dwuręcznych. Co więcej nasz bohater jako dovahkiin po pokonaniu smoka przejmuje jego duszę, dzięki której potem może wykonać Krzyk. Za pomocą Krzyków spowalniamy czas, odpychamy przeciwników pasmem niewidzialnej energii czy przywołać smoka do pomocy. Mamy te umiejętności do dyspozycji po odnalezieniu pradawnych słów ukrytych i rozsianych po całej krainie Skyrim. Jeżeli chcesz zostać słynnym pogromcą smoków pobierz The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition download.W The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition system walki wygląda tak samo jak w oryginale. Każdej ręce możemy przypisać broń, tarczę lub zaklęcie tworząc w ten sposób różne kombinacje. Walka nie polega tu na bezmyślnym wciskaniu klawiszy, jest tu element taktyczny, unikamy i parujemy ciosy przeciwnika, których możemy też powalać. My sami możemy stracić równowagę wystawiając się na ciosy, lecz możemy również wyprowadzać efektowne ataki kończące. Jeżeli lubisz walczyć i uważasz, że masz zmysł taktyczny pobierz The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition download.

W grze możemy też polować, wykuwać bronie, gotować czy zbudować własny dom w przerwie od walki i wypełniania misji.

The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition Pobierz


0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu