BioShock The Collection Download

BioShock The Collection, to - jak sama nazwa wskazuje - połączenie trzech wydanych dotychczas gier o tym samym tytule. Całość jest zremasterowana i odświeżona, dzięki czemu zanikają różnice w grafice, pomiędzy wszystkimi trzeba produkcjami.

BioShock The Collection Download PC pełna wersja

BioShock The Collection Download

Fabuła gry

W BioShock, wcielamy się w mężczyznę, któremu udaje się przeżyć katastrofę samolotu. Nasza postać, po pewnym czasie odnajduje latarnię, która prowadzi do specyficznego, podwodnego świata o ciekawej nazwie Rapture. Na pierwszy rzut oka, życie w nim mogłoby być idylliczne. Wszak po co przejmować się problemami, które trapią ludzi na powierzchni Ziemi. Jednak po pewnym czasie okazuje się, że życie w Rapture wcale nie jest proste. Nagle mieszkające w nim frakcje, zaczynają walczyć ze sobą, niszcząc miasto i siebie nawzajem.

W drugiej części BioShock-a, znów pojawiamy się w Rapture. Tym razem, nasz bohater przyjmuje postać Big Daddy'ego, z którym musiał walczyć w pierwszej odsłonie gry. Tym razem, dla odmiany walczymy z kobietą, która przejęła władzę nad tym, co zostało z naszego niegdyś pięknego, podwodnego miasta.

Z kolei trzecia część gry opowiada historię zupełnie inną, niż w dwóch poprzednich odsłonach. Tym razem, nasz bohater trafia do podniebnego miasta o pięknej nazwie Columbia. W mieście tym, staje się on tajemniczym detektywem, którego zadaniem jest uwolnienie pewnej kobiety...Jeśli więc chcesz przypomnieć sobie wszystkie poprzednie części gry, koniecznie pobierz na swój komputer BioShock The Collection Download. Zobaczysz, że warto od czasu do czasu zagrać w starsze produkcje i porównać je z nowymi...

Aha i jeszcze jedno... W skład pakietu wchodzi jeszcze jeden dodatek - Burial at Sea. Łączy on w sobie fabułę wszystkich trzech części gry.

Mechanika gry

Jak przystało na trylogię, mechanika gry w poszczególnych częściach gry, nie różni się od siebie. Nadal mamy do czynienia z klasyczną, pierwszoosobową strzelanką, w której zaimplementowano elementy RPG. Głównym zadaniem gracza, będzie więc walka i... ciągłe ulepszanie swojego kodu genetycznego. Będziemy więc cały czas walczyć i wraz z upływem czasu rozwijać swoje nadnaturalne moce.Twórcy trylogii postawili również na eksplorację. Nasz bohater będzie od czasu do czasu znajdował istotne dla rozgrywki detale, które mogą pomóc mu w odkryciu tajemnicy Rapture.

Jeśli więc lubisz klasyczne gry, okraszone na dodatek elementami eksploracyjnymi, koniecznie pobierz na swój komputer BioShock The Collection Download.

Kwestie techniczne

BioShock The Collection, to trylogia, która jak łatwo można się domyślić, w znacznym stopniu poprawia poszczególne odsłony gry od strony graficznej. Tym samym, otrzymujemy nowe - stare gry, w zupełnie nowej szacie graficznej. W znacznym stopniu udało się poprawić rozdzielczość gry. Jednocześnie wprowadzono technologię 60 klatek, co jeszcze bardziej upłynniło całą rozgrywkę. Jeśli więc chcesz się przekonać, jak wygląda stary, dobry BioShock w zupełnie zremasterowanej wersji, koniecznie pobierz BioShock The Collection Download na swój komputer. Zobaczysz jakie cuda może sprawić odnowiona oprawa graficzna.

Tryby gry

Mamy złą wiadomość dla wszystkich, którzy kochają gry multiplayer. BioShock The Collection jest grą dostępną tylko i wyłącznie w trybie single. Nie będziemy więc mogli sobie w nią pograć z innymi, prawdziwymi graczami.

Podsumowanie

BioShock The Collection, to połączenie kilku technologii w jedną, scaloną produkcję. Dzięki zremasterowaniu, możemy odkryć całą tą trylogię na nowo. Czy jesteśmy na to gotowi?

BioShock The Collection Pobierz wszystkie części


1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu