Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Strategiczne

Constructor HD Pobierz za darmo

Gry oparte na bardzo realistycznym podłożu, polegające na prowadzeniu własnej wirtualnej działalności, cieszą się ogromnym powodzeniem. Constructor HD jest jedną z tych wspaniałych gier o specyficznym klimacie, pozwalających wczuć się w kolę pana i władcy - właściciela przedsiębiorstwa budowlanego.

Constructor HD Pobierz za darmo na PC / zainstaluj


Constructor HD Pobierz za darmo

>> Pobierz <<Klimat i akcja gry


Pobierz Constructor HD download i zobacz, co przygotowali dla Ciebie producenci - jeśli Twoim marzeniem było zmierzyć się z pracą właściciela firmy budowlanej, to na pewno jest to gra dla Ciebie!

Jest to typowa strategia ekonomiczna, w której akcji jako takiej brak - zależy ona bowiem tylko i wyłącznie od działań gracza, a w branży budowlanej raczej trudno o szybkie zwroty akcji czy walki wręcz. Nie oznacza to jednak, że brak tu emocji - te związane są oczywiście z inwestowaniem, pozbywaniem się konkurencji, stratami i zyskami finansowymi. Można zatem doskonale wczuć się w rolę bossa i razem ze swoim bohaterem przeżywać wzloty i upadki swojej firmy, oczywiście starając się o to, by utrzymać ją na jak najwyższym poziomie.
Constructor HD Pobierz za darmoConstructor HD Pobierz za darmoConstructor HD Pobierz za darmoConstructor HD Pobierz za darmo

Konkurencja w grze


Czym byłby biznes, gdyby nie konkurencja? O tym, kto przetrwa na tym polu walki decyduje nie tylko oręże, ale również umiejętności biznesowe, a nawet psychologiczne. Ważne jest, byś jako inwestor potrafił dobrze lokować swoje pieniądze, ale również, byś stale monitorował działania konkurencji i starał się ją wyeliminować. Pełna wersja Constructor HD pobierz za darmo, sprawdź jak będziesz się czuł w roli bezwzględnego biznesmena, który czasami po trupach dąży do tego, by jego firma budowlana stała się prawdziwym budowlanym imperium!

Nowoczesny aspekt gry


Jak to bywa w każdej grze ekonomicznej tego typu - wcielamy się w przedsiębiorcę, w tym akurat przypadku z branży budowlanej. Naszym zadaniem jest powoli, ale skutecznie rozbudowywać swój biznes. Musimy więc pozyskiwać materiały budowlane - głównie drewno i beton, by mieć z czego budować. Musimy również pozyskiwać klientów, by mieć dla kogo budować. Jednocześnie realizując zlecenia musimy martwić się o to, jak przełożyć je na konkretne zyski ze sprzedaży lub wynajmu domów. Równolegle do realizacji zadań, musimy dbać o stany magazynowe firmy oraz o jej reklamę, marketing i konkurencję. Nie jest to takie proste i wymaga koordynacji wielu różnych działań. W efekcie prędko przekonamy się, co znaczy zbudować nierentowną inwestycję, co to są niesłowni kontrahenci albo brak funduszy na zaopatrzenie.

Można zatem śmiało powiedzieć, że producenci zadbali o bardzo nowoczesny aspekt gry - o jej realizm. Prędko możemy się przekonać, póki co wirtualnie i inwestując tylko wirtualne fundusze, że prowadzenie własnej firmy to mnóstwo pieniędzy, ale niekoniecznie trafiających do naszej kieszeni, a raczej - wypływających z niej. To również konieczność podejmowania decyzji nie zawsze zgodnych z prawem czy naszą własną moralnością w celu utrzymania się na rynku i pozbycia konkurencji.

Pobierz koniecznie Constructor HD download, jeśli myślisz o karierze w branży budowlanej i jesteś przekonany, że odniósłbyś w niej sukces. Ta gra, ze swoją wspaniałą grafiką i celnym poczuciem humoru, albo rozwieje Twoje marzenia, albo też utwierdzi Cię w przekonaniu, że jesteś prawdziwym rekinem biznesu!

Constructor HD Download - do pobrania


Constructor HD Pobierz za darmo

>> Pobierz <<


  • - Steam Download Constructor HD Crack Pebx
  • - Pobierz Constructor HD Torrent Exsite
  • - Chomikuj Constructor HD Free Download
  • - CODEX Constructor HD Pobierz za darmo
Wstecz
Wyświetlenia: 2525
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *