Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Strategiczne

The Guild 3 Download

The Guild 3, to kolejna odsłona popularnej gry ekonomicznej z wbudowanymi elementami RPG. Za stworzenie produkcji, odpowiedzialne jest studio deweloperskie 4Head Studios.

Fabuła gry


Trudno mówić w przypadku tej gry o jakiejś rozbudowanej fabule. Mamy tu bowiem do czynienia z dość zaawansowaną i przede wszystkim otwartą rozgrywką. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że w The Guild 3 mamy typowego sandboksa.

The Guild 3 Download - Pełna Wersja


The Guild 3 Pobierz

>> Pobierz <<


Jeśli jednak możemy coś powiedzieć o fabule gry, to jedynie tyle, że jest ona osadzona w czasach średniowiecza. No i oczywiście pozwala nam ona wcielić się w rolę jakiejkolwiek postaci...

Jeśli więc kochasz otwarte, sandboksowe gry i jednocześnie pasjonujesz się historią średniowieczną, to koniecznie pobierz grę The Guild 3 Download. Przekonasz się, jak wiele możesz zrobić, wcielając się w rolę nawet najmniej istotnych postaci.

Mechanika gry


Jak już wspominaliśmy, w grze The Guild 3, wcielamy się w rolę... No właśnie, kogo? Odpowiedź jest prosta - każdego. Możemy być dowolną postacią a więc królem, magnatem, wpływową damą bądź też... zwykłym więźniem i pospolitym przestępcą.

The Guild 3 ChomikujThe Guild 3 Chomikuj The Guild 3 Free DownloadThe Guild 3 Free Download The Guild 3 PobierzThe Guild 3 Pobierz The Guild 3 DownloadThe Guild 3 Download


Mechanika gry, pozwala nam na podejmowanie różnych decyzji. Wbrew pozorom, mają one ogromny wpływ na naszą przyszłość. Jeśli na przykład zdecydujemy się pełnić rolę magnata, może się okazać, że po kilku pewnych niefortunnych wydarzeniach, nasza kariera szybko się zakończy i wylądujemy w więzieniu.

Podczas prowadzenia rozgrywki, naszą rolą będzie również budowanie rodzinnej dynastii i jej ustawiczny rozwój. Może dzięki naszym decyzjom, będziemy mogli stać się protoplastami wielkiego rodu, który przetrwa mroki średniowiecza?

Jeśli również i Ty chcesz sprawdzić, jak poradziłbyś sobie w trudnych czasach średniowiecza, koniecznie pobierz na swój komputer grę The Guild 3 Download. Może dowiesz się o ówczesnych czasach czegoś więcej?

Co wyróżnia grę The Guild 3 na tle innych produkcji?


  1. 1. Otwarty interfejs gracza. Bohater ma pełne prawo wyboru do tego, co chce zrobić. Dzięki jego niezawisłym decyzjom, może on albo rozsławić swój ród, albo też jeszcze bardziej go pogrążyć.
  2. 2. Prowadzenie rozgrywki w czasie rzeczywistym. Nasza postać żyje w czasie rzeczywistym. A to oznacza, że jej rozwój jest dość powolny. Z drugiej jednak strony, takie pokierowanie rozgrywką, daje graczowi znacznie więcej możliwości analitycznego spojrzenia na otaczający go, średniowieczny świat.
  3. 3. Bogactwo świata przedstawionego. Przedstawiony w The Guild 3 świat, jest niezwykle bogaty. Mamy tu mnóstwo różnych postaci, które wchodzą w skład prawdziwego, średniowiecznego społeczeństwa. Nie brak tu rzemieślników, chłopów, arystokracji i wielu innych, autentycznych grup społecznych. Każda z postaci, ma swój własny, specyficzny charakter. Dzięki temu, rozgrywka jest jeszcze bogatsza.
  4. 4. Możliwość odniesienia ogromnego sukcesu. The Guild 3, daje nam możliwość zdobycia bardzo wysokich koneksji w państwie. Teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, by zaczynając rozgrywkę jako zwykły chłop, zakończyć ją dysponując tytułem szlacheckim.


Podsumowanie


Jeśli lubisz symulacje czasu rzeczywistego z odniesieniem do czasów średniowiecza, to koniecznie pobierz The Guild 3 Download. W tej niecodziennej grze, możesz dokonać wszystkiego, na co tylko masz ochotę. A jeśli tą niecodzienną, otwartą fabułę przyprawimy ciekawą i interesującą grafiką z mnóstwem tekstur, to otrzymamy doskonałą grę, która na pewno zaciągnie nas na długie godziny przed ekran komputera.

The Guild 3 Pobierz za darmo


The Guild 3 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 2139
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *