Crusader Kings II Monks and Mystics Pobierz

Gry komputerowe osadzone w średniowiecznych, mrocznych klimatach cieszą się ogromnym powodzeniem - szczególnie, gdy poruszają "zakazaną" tematykę, a kulty religijne, sekty i zakony z pewnością do niej należą... Pobierz Crusader Kings II: Monks and Mystics download, sprawdź, co oferują Ci producenci tej gry i... nie zapomnij, w co wierzysz naprawdę!

Crusader Kings II Monks and Mystics Pobierz za darmo DLC

Crusader Kings II Monks and Mystics Pobierz

Klimat gry

Gra Crusader Kings II: Monks and Mystics ma w sobie coś zakazanego. Główna fabuła polega na tym, że bohater wkracza do różnych ugrupowań o charakterze religijnym i wykonuje powierzone mu w tych ugrupowaniach zadania. Im więcej członków zbierze dana organizacja, tym bardziej rośnie w siłę, zdobywa prestiż, a co za tym idzie - powiększa swoje i tak już pokaźne fundusze.

Dzięki rozgrywkom typu single player oraz multiplayer rozgrywanym internecie, można wkraczać na jeszcze wyższe poziomy członkostwa w organizacjach religijnych i poznawać jeszcze inne ich aspekty!

W grze dostajemy do wyboru wiele różnych ścieżek swojej "kariery" w ugrupowaniach heretyckich czy gnostycznych. Możemy pójść najprostszą drogą, na przykład wstępując do nich jako świecki pracownik, ale wówczas mamy mniejszy dostęp do różnych akcji. Z kolei członkostwo w tych sekretnych grupach, uczestnictwo w zakazanych kultach może się okazać jednocześnie i ryzykowne i bardzo opłacalne. Do Ciebie należy decyzja, w jaki sposób osiągniesz bogactwa - pełna wersja Crusader Kings II Monks and Mystics pobierz i sprawdź się w średniowiecznym klimacie!

Opcje gry

W grze mamy możliwość nie tylko wcielać się w członków ugrupowań o charakterze religijnym. Może również polować na heretyków, odkrywać relikwie i skarby dzięki finansowaniu ekspedycji archeologicznych, a nawet zabijać lub zlecać zabójstwa. Istnieje wiele ciekawych scenariuszy gry, które sprawiają, że bardzo trudno się nudzić, zarówno podczas samotnych rozgrywek, jak i rozgrywek internetowych z innymi graczami. Im bardziej wspinamy się po szczeblach organizacji, do których wstępujemy, tym więcej możliwości się przed nami odkrywa i więcej zadań mamy do wykonania - nie zawsze będą one zgodne z naszymi osobistymi odczuciami moralnymi, ale podejmowane decyzje mają być przede wszystkim słuszne z ideologią ugrupowania...Cechy dodatku Monks and Mystic

Jak każdy dodatek DLC, również i ten cechuje się ulepszoną grywalnością. Koniecznie Crusader Kings II Monks and Mystics pobierz, aby sprawdzić, jak odnajdziesz się w średniowiecznych, mrocznych i krwawych klimatach wojen religijnych...

W dodatku tym dodano wiele ciekawych cech dla postaci. Mogą one zdobywać nowe moce i brać udział w nowych zdarzeniach. Dodatkowo otwarto nowe społeczności: czcicieli diabła, zakony monastyczne służące ubogim i budujące kościoły, asasyni i hermetycy - bezlitośnie rozprawiający się z wszystkimi, którzy nie wierzą w jedynego słusznego boga Allaha.Święte relikwie będą dla Ciebie szczególnie cennym skarbem. Ich zdobywanie wiązać się będzie z ogromnym ryzykiem i niebezpieczeństwem, ale gdy już uda się posiąść - stanowić będą drogocenny skarb chroniący przed złem i dodający prestiżu. Wyprawy w poszukiwaniu cennych relikwii będą jednym z punktów tego dodatku do gry - zapewniają mu fantastyczną grywalność i sprawiają, że trudno się oderwać od komputera!

Crusader Kings II Monks and Mystics Download skidrow


  • - Steam Download Crusader Kings II Monks and Mystics Crack Pebx
  • - Pobierz Crusader Kings II Monks and Mystics Torrent Exsite
  • - Chomikuj Crusader Kings II Monks and Mystics Free Download
  • - CODEX Crusader Kings II Monks and Mystics Pobierz za darmo

0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu