Valley Download

Valley to specyficzna pierwszoosobowa gra przygodowa, w której znajdziemy sporo elementów science - fiction. Gra została wyprodukowana przez kanadyjskie studio Blue Isle Games, które dopiero wchodzi na rynek gier PC.

Fabuła gry

W Valley, wcielamy się w rolę głównego bohatera, który przemierza tytułową dolinę, będąc wyposażonym w charakterystyczny egzoszkielet. Miejsce akcji to Góry Skaliste, stąd też nie zabraknie w grze wielu niebezpiecznych miejsc, które nasz główny bohater będzie musiał przemierzyć. Celem tajemniczej misji, jeszcze bardziej tajemniczego bohatera, jest poznanie historii tego specyficznego miejsca. Jeśli również i Ty, chcesz przekonać się, czy uda Ci się poznać historię i tajemnicę tego miejsca, koniecznie pobierz na swój komputer grę Valley Download. Przekonasz się, że tajemnica może mieć swoje drugie dno...

Valley Download PC - pełna wersja

Valley Download

Mechanika gry

Jak już wspomnieliśmy, Valley to gra, która jest pierwszoosobową grą przygodowo - eksploracyjną. Wbrew pozorom, akcja przebiega tu bardzo szybko. Wszystko dzięki posiadanemu przez nas egzoszkieletowi, który nadaje naszej postaci nadludzkich możliwości. Dzięki dostępnemu w grze "ulepszeniu". możemy znacznie szybciej poruszać się po wielu niebezpiecznych i niedostępnych lokalizacjach.

Jeśli już mówimy o naszym egzoszkielecie, to w miarę prowadzenia rozgrywki możemy odblokowywać jego kolejne funkcjonalności. Jedną z nich, jest kontrola nad życiem i śmiercią napotykanych istot. Tym samym, nasz egzoszkielet staje się zaawansowaną bronią. Jeśli również i Ty chcesz poznać pełnię możliwości Twojego egzoszkieletu, koniecznie pobierz na swój dysk twardy Valley Download. Przekonasz się o tym, jak zaawansowana technologia może wesprzeć Cię w walce z przeciwnikami.Kontrola nad życiem i śmiercią spotykanych na naszej drodze istot, ma jednak swoją wysoką cenę. Każda z ofiar naszej działalności, negatywnie wpływa na otaczające nas środowisko. Tym samym, musimy ograniczyć do minimum liczbę likwidowanych postaci. Im jest ona mniejsza, tym lepiej dla doliny w której się poruszamy.

Kwestie techniczne i grafika w grze

Valley, to pozycja która wykorzystuje możliwości silnika graficznego Unity. Jeśli jednak uważacie, że gra oparta na tym engine'u nie może być zbyt zaawansowana graficznie, to znaczy, że jesteście w poważnym błędzie. W rzeczywistości, twórcy Valley wycisnęli z silnika maksimum możliwości, tworząc grę o naprawdę pięknej i rozbudowanej grafice. Warto też dodać, że tytułowa dolina, to tak naprawdę bardzo duży i obszerny świat. Z pewnością, nie będziemy się w nim nudzić zwłaszcza, że znajdziemy w nim sporo różnych ciekawych lokacji, które możemy wykorzystać podczas prowadzenia rozgrywki.Jeśli dalej uważasz, że Valley Download to gra o słabej grafice, to koniecznie pobierz ją na swój komputer. Przekonasz się na własne oczy, jak piękny jest świat przedstawiony w grze. I jak niszczycielski może być dla niego wpływ naszej postaci.

Dodatkowe informacje

Musimy zmartwić wszystkich fanów popularnych sieciówek. Valley, jest grą dostępną tylko i wyłącznie w trybie single player. Jak na razie, nie pojawiają się zapowiedzi, które miałyby na tym polu sygnalizować jakiekolwiek zmiany w interfejsie gry.

Podsumowanie

Valley, to gra dosyć tajemnicza. Tak, jak tajemnicza jest działalność naszego głównego bohatera. Niemniej, gwarantujemy Wam, że już po kilkunastu minutach gry, hipnotyzujący świat otaczającej Was doliny, wciągnie Was i to na dobre.

Valley Pobierz pełna wersja gry przygodowej


2

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu