Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Przygodowe

Valley Download

Valley to specyficzna pierwszoosobowa gra przygodowa, w której znajdziemy sporo elementów science - fiction. Gra została wyprodukowana przez kanadyjskie studio Blue Isle Games, które dopiero wchodzi na rynek gier PC.

Fabuła gry


W Valley, wcielamy się w rolę głównego bohatera, który przemierza tytułową dolinę, będąc wyposażonym w charakterystyczny egzoszkielet. Miejsce akcji to Góry Skaliste, stąd też nie zabraknie w grze wielu niebezpiecznych miejsc, które nasz główny bohater będzie musiał przemierzyć. Celem tajemniczej misji, jeszcze bardziej tajemniczego bohatera, jest poznanie historii tego specyficznego miejsca. Jeśli również i Ty, chcesz przekonać się, czy uda Ci się poznać historię i tajemnicę tego miejsca, koniecznie pobierz na swój komputer grę Valley Download. Przekonasz się, że tajemnica może mieć swoje drugie dno...

Valley Download PC - pełna wersja


Valley Download

>> Pobierz <<


Mechanika gry


Jak już wspomnieliśmy, Valley to gra, która jest pierwszoosobową grą przygodowo - eksploracyjną. Wbrew pozorom, akcja przebiega tu bardzo szybko. Wszystko dzięki posiadanemu przez nas egzoszkieletowi, który nadaje naszej postaci nadludzkich możliwości. Dzięki dostępnemu w grze "ulepszeniu". możemy znacznie szybciej poruszać się po wielu niebezpiecznych i niedostępnych lokalizacjach.

Jeśli już mówimy o naszym egzoszkielecie, to w miarę prowadzenia rozgrywki możemy odblokowywać jego kolejne funkcjonalności. Jedną z nich, jest kontrola nad życiem i śmiercią napotykanych istot. Tym samym, nasz egzoszkielet staje się zaawansowaną bronią. Jeśli również i Ty chcesz poznać pełnię możliwości Twojego egzoszkieletu, koniecznie pobierz na swój dysk twardy Valley Download. Przekonasz się o tym, jak zaawansowana technologia może wesprzeć Cię w walce z przeciwnikami.
Valley DownloadValley DownloadValley DownloadValley Download

Kontrola nad życiem i śmiercią spotykanych na naszej drodze istot, ma jednak swoją wysoką cenę. Każda z ofiar naszej działalności, negatywnie wpływa na otaczające nas środowisko. Tym samym, musimy ograniczyć do minimum liczbę likwidowanych postaci. Im jest ona mniejsza, tym lepiej dla doliny w której się poruszamy.

Kwestie techniczne i grafika w grze


Valley, to pozycja która wykorzystuje możliwości silnika graficznego Unity. Jeśli jednak uważacie, że gra oparta na tym engine'u nie może być zbyt zaawansowana graficznie, to znaczy, że jesteście w poważnym błędzie. W rzeczywistości, twórcy Valley wycisnęli z silnika maksimum możliwości, tworząc grę o naprawdę pięknej i rozbudowanej grafice. Warto też dodać, że tytułowa dolina, to tak naprawdę bardzo duży i obszerny świat. Z pewnością, nie będziemy się w nim nudzić zwłaszcza, że znajdziemy w nim sporo różnych ciekawych lokacji, które możemy wykorzystać podczas prowadzenia rozgrywki.Jeśli dalej uważasz, że Valley Download to gra o słabej grafice, to koniecznie pobierz ją na swój komputer. Przekonasz się na własne oczy, jak piękny jest świat przedstawiony w grze. I jak niszczycielski może być dla niego wpływ naszej postaci.

Dodatkowe informacje


Musimy zmartwić wszystkich fanów popularnych sieciówek. Valley, jest grą dostępną tylko i wyłącznie w trybie single player. Jak na razie, nie pojawiają się zapowiedzi, które miałyby na tym polu sygnalizować jakiekolwiek zmiany w interfejsie gry.

Podsumowanie


Valley, to gra dosyć tajemnicza. Tak, jak tajemnicza jest działalność naszego głównego bohatera. Niemniej, gwarantujemy Wam, że już po kilkunastu minutach gry, hipnotyzujący świat otaczającej Was doliny, wciągnie Was i to na dobre.

Valley Pobierz pełna wersja gry przygodowej


Valley Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1009
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *