Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Przygodowe

Time Machine VR Download

Time Machine VR, to specyficzna gra przygodowa, która jest kompatybilna z okularami rozszerzonej rzeczywistości Oculus Rift. Produkcja, została stworzona przez niezależne studio Minority Media.

Fabuła gry


Fabuła Time Machine VR, rozpoczyna się w roku 2033. Grę zaczynamy, jako zwykły pracownik niezwykłego muzeum historii naturalnej. Dlaczego owo muzeum jest niezwykłe? Ponieważ znajduje się 250 mil nad powierzchnią Ziemi, co oznacza, że praktycznie orbituje w kosmosie. Nasze muzeum jest niezwykłe również z innego powodu. Oferuje ono, możliwość przenoszenia się w czasie. Tym samym, możemy na własne oczy sprawdzić, jak naprawdę wyglądała np. era jurajska. Tak też będzie z odgrywaną przez nas postacią. Zostanie ona przeniesiona w czasie i wyląduje właśnie w tej erze. Jeśli kochasz podróże w czasie i jednocześnie pasjonuje Cię prehistoria, to Time Machine VR jest produkcją właśnie dla Ciebie. Dlatego, koniecznie pobierz Time Machine VR Download na swój komputer.

Time Machine VR Download PC


Time Machine VR Download

>> Pobierz <<


Mechanika gry


W Time Machine VR, nasz cel jest jasno określony. Musimy stworzyć najdokładniejszy zapis czasów prehistorycznych. Niejako nagrodą, będzie dla nas podróż do tych czasów.

W naszą czasoprzestrzenną podróż, zabieramy możliwie najbardziej zaawansowany sprzęt, jaki ludzkość mogła stworzyć. Chodzi oczywiście o doskonałe skanery, za pomocą których, będziemy mogli tropić dzikie, prehistoryczne zwierzęta w ich naturalnych środowiskach. Niestety, takie rozwiązanie ma też swoje wady. Jedną z nich jest to, że... dinozaury będą na nas prawdopodobnie polować. Oczywiście nie trzeba wspominać, że na ich tle będziemy wyglądać jak bardzo smakowita przekąska. Dlatego ich obserwacja, będzie się wiązała z ogromnym ryzykiem.
Time Machine VR DownloadTime Machine VR DownloadTime Machine VR DownloadTime Machine VR Download

W naszych obserwacjach, nie będziemy się ograniczać wyłącznie do zwierząt lądowych i powietrznych. Za pomocą posiadanego przez nas zaawansowanego sprzętu, będziemy mogli też zwiedzić głębiny mórz. Oczywiście wszystkie badania, będą przeprowadzane z możliwie największym marginesem bezpieczeństwa naszej osoby.

Warto jeszcze wspomnieć, że pomimo całej posiadanej przez nas technologii, nie możemy żadnemu z obserwowanych zwierząt zrobić krzywdy. Powód jest prosty - jego brak, mógłby zaburzyć wydarzenia, które następowały w kolejnych wiekach.

Na szczęście, nasz niezmordowany pracownik, dysponuje możliwością chwilowego zatrzymania czasu. W ten sposób, może on zbliżyć się do obserwowanego zwierzęcia i zrobić mu stosowne skanowanie. Niestety, nie zawsze wygląda to tak sielsko. Czasami, trzeba przeskanować np paszczę potwora. A jak wiadomo, jest to zadanie dosyć niebezpieczne. Nawet, jeśli zatrzymaliśmy czas. Jeśli więc lubisz badać zwierzęta i nie boisz się tego, że mogą Cię one przy okazji zjeść, koniecznie Time Machine VR pobierz na swój komputer.

Podsumowanie


Time Machine VR, to ciekawa i wciągająca gra przygodowa. Niestety, pomimo - na pierwszy rzut oka - pozytywnego przekazu, również i w niej można zwyczajnie zginąć. Niezwykle ciekawie, prezentują się w grze animacje przedstawianych zwierząt. Jest to zasługa silnika Unreal Engine, z którego twórcy, wycisnęli dosłownie wszystko, co tylko mogli.

Gwarantujemy Ci, że pokochasz tą grę od pierwszej minuty. Co pozostało Ci zrobić? Koniecznie pobierz Time Machine VR Download i zainstaluj grę na swoim komputerze. Zobaczysz, czym jest połączenie niezwykłej gry przygodowej z niesamowitą grafiką i to w jakości Oculus Rift. Zachęcamy do pobierania.

Time Machine VR Pobierz


Time Machine VR Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1117
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *