Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Zręcznościowe

Lost Sea Download

Lost Sea, to połączenie gry survivalowej i klasycznej zręcznościówki. To nietypowe połączenie, jest dziełem studia Eastasiasoft.

Fabuła gry


Wszystko rozpoczyna się od momentu, gdy samolot, w którym podróżujemy, ulega awarii gdzieś na obszarze Trójkąta Bermudzkiego. Na szczęście, naszemu bohaterowi udaje się przeżyć, lecz zmuszony jest on do zamieszkania na jednej z wysp archipelagu. Od tego momentu, jego życie będzie wyznaczać nieprzerwane pragnienie powrotu do domu. Czy uda się je zrealizować? Jeśli chcesz znać odpowiedź na to pytanie, koniecznie pobierz na swój komputer Lost Sea Download. Przekonasz się, że ucieczka z Trójkąta Bermudzkiego wcale nie jest taka łatwa...

Lost Sea Download Game PC


Lost Sea Pobierz Gre

>> Pobierz <<


Mechanika gry


Jak już wspomnieliśmy w Lost Sea, próbujemy uciec z wyspy, na którą trafiliśmy po awarii naszego samolotu. Z biegiem czasu, dołączają do nas kolejni rozbitkowie. Można by powiedzieć "w kupie raźniej", przecież kilku rozbitkom powinno być łatwiej. Na pierwszy rzut oka tak właśnie jest. Będąc w grupie, udaje się nam zbudować statek, którym chcemy wrócić do naszego domu. Niestety, na naszej przeszkodzie stoi magia Trójkąta Bermudzkiego. Za pomocą klasycznych metod, nie można opuścić naszego nowego domu. Trzeba za to dotrzeć do portalu, który jest ukryty gdzieś w centrum Trójkąta. Żeby do niego dotrzeć, trzeba mieć odpowiednie zapasy. Naszym zadaniem, jest przygotowanie takiej właśnie wyprawy.

Krajobraz otaczających nas wysepek, jest kształtowany w sposób proceduralny. Oznacza to, że będziemy mieli do czynienia nie tylko z ogromną różnorodnością otaczającej nas przestrzeni, ale przede wszystkim - zamieszkujących ją istot. Wśród nich, znajdą się na przykład olbrzymie potwory, które będą chciały za wszelką cenę zniszczyć nas i nasz statek.W Lost Sea, znajdziemy sporo elementów strategicznych. Jednym z nich, jest wprowadzenie zarządzania potrzebami naszych towarzyszy niedoli. Musimy tak uzgadniać cele, by podróż do portalu była dla nas możliwie najbezpieczniejsza. Równocześnie, musimy pamiętać, że nasi kompani też potrzebują różnych rzeczy, od których będzie zależeć nie tylko ich kondycja psychiczna ale też życie.

A skoro mowa o naszych kompanach, to każdy z nich będzie miał inne umiejętności. Dlatego śmierć każdego z nich, może sprawić nam sporo problemów. W międzyczasie, stale będziemy musieli zwiększać nasze zapasy żywności i ulepszać posiadany przez nas sprzęt. Przy okazji, będziemy musieli ulepszyć nasz statek. Dzięki tym upgradeom, będziemy mogli stawić czoła nawet najtrudniejszym i najbardziej wymagającym przeciwnikom. Jeśli więc kochasz gry w których podejmowanie decyzji nigdy nie było łatwe, koniecznie pobierz Lost Sea Download na swój komputer. Przekonasz się, że na pierwszy rzut oka prosta gra, może Ci sprawić sporo trudności.

Lost Sea Free DownloadLost Sea Free Download Lost Sea DownloadLost Sea Download Lost Sea ChomikujLost Sea Chomikuj Lost Sea PobierzLost Sea Pobierz


Grafika w grze


Lost Sea, to gra która posiada dość ciekawy, rysunkowy interfejs. Niestety, pomimo tej charakterystycznej "cukierkowej" oprawy, gra w niektórych momentach może okazać się bardzo dramatyczna. Szczególnie, gdy będziemy musieli podjąć decyzje o czyimś życiu bądź śmierci.

Podsumowanie


Jeśli kochasz ambitne gry strategiczne w połączeniu z nutką survivalu, to koniecznie pobierz na swój komputer Lost Sea Download. W grze, znajdziesz wszystko to, co kochasz: zaawansowaną strategię, elementy sztuki przetrwania i oczywiście - trudne i często dramatyczne decyzje. Czy uda Ci się dotrzeć do tajemniczego portalu? Przekonaj się instalując tą grę na swoim komputerze.

Lost Sea Pobierz grę


Lost Sea Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1467
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *