Lost Sea Download

Lost Sea, to połączenie gry survivalowej i klasycznej zręcznościówki. To nietypowe połączenie, jest dziełem studia Eastasiasoft.

Fabuła gry

Wszystko rozpoczyna się od momentu, gdy samolot, w którym podróżujemy, ulega awarii gdzieś na obszarze Trójkąta Bermudzkiego. Na szczęście, naszemu bohaterowi udaje się przeżyć, lecz zmuszony jest on do zamieszkania na jednej z wysp archipelagu. Od tego momentu, jego życie będzie wyznaczać nieprzerwane pragnienie powrotu do domu. Czy uda się je zrealizować? Jeśli chcesz znać odpowiedź na to pytanie, koniecznie pobierz na swój komputer Lost Sea Download. Przekonasz się, że ucieczka z Trójkąta Bermudzkiego wcale nie jest taka łatwa...

Lost Sea Download Game PC

Lost Sea Pobierz Gre

Mechanika gry

Jak już wspomnieliśmy w Lost Sea, próbujemy uciec z wyspy, na którą trafiliśmy po awarii naszego samolotu. Z biegiem czasu, dołączają do nas kolejni rozbitkowie. Można by powiedzieć "w kupie raźniej", przecież kilku rozbitkom powinno być łatwiej. Na pierwszy rzut oka tak właśnie jest. Będąc w grupie, udaje się nam zbudować statek, którym chcemy wrócić do naszego domu. Niestety, na naszej przeszkodzie stoi magia Trójkąta Bermudzkiego. Za pomocą klasycznych metod, nie można opuścić naszego nowego domu. Trzeba za to dotrzeć do portalu, który jest ukryty gdzieś w centrum Trójkąta. Żeby do niego dotrzeć, trzeba mieć odpowiednie zapasy. Naszym zadaniem, jest przygotowanie takiej właśnie wyprawy.

Krajobraz otaczających nas wysepek, jest kształtowany w sposób proceduralny. Oznacza to, że będziemy mieli do czynienia nie tylko z ogromną różnorodnością otaczającej nas przestrzeni, ale przede wszystkim - zamieszkujących ją istot. Wśród nich, znajdą się na przykład olbrzymie potwory, które będą chciały za wszelką cenę zniszczyć nas i nasz statek.W Lost Sea, znajdziemy sporo elementów strategicznych. Jednym z nich, jest wprowadzenie zarządzania potrzebami naszych towarzyszy niedoli. Musimy tak uzgadniać cele, by podróż do portalu była dla nas możliwie najbezpieczniejsza. Równocześnie, musimy pamiętać, że nasi kompani też potrzebują różnych rzeczy, od których będzie zależeć nie tylko ich kondycja psychiczna ale też życie.

A skoro mowa o naszych kompanach, to każdy z nich będzie miał inne umiejętności. Dlatego śmierć każdego z nich, może sprawić nam sporo problemów. W międzyczasie, stale będziemy musieli zwiększać nasze zapasy żywności i ulepszać posiadany przez nas sprzęt. Przy okazji, będziemy musieli ulepszyć nasz statek. Dzięki tym upgradeom, będziemy mogli stawić czoła nawet najtrudniejszym i najbardziej wymagającym przeciwnikom. Jeśli więc kochasz gry w których podejmowanie decyzji nigdy nie było łatwe, koniecznie pobierz Lost Sea Download na swój komputer. Przekonasz się, że na pierwszy rzut oka prosta gra, może Ci sprawić sporo trudności.


Lost Sea Free Download Lost Sea Download Lost Sea Chomikuj Lost Sea Pobierz

Grafika w grze

Lost Sea, to gra która posiada dość ciekawy, rysunkowy interfejs. Niestety, pomimo tej charakterystycznej "cukierkowej" oprawy, gra w niektórych momentach może okazać się bardzo dramatyczna. Szczególnie, gdy będziemy musieli podjąć decyzje o czyimś życiu bądź śmierci.

Podsumowanie

Jeśli kochasz ambitne gry strategiczne w połączeniu z nutką survivalu, to koniecznie pobierz na swój komputer Lost Sea Download. W grze, znajdziesz wszystko to, co kochasz: zaawansowaną strategię, elementy sztuki przetrwania i oczywiście - trudne i często dramatyczne decyzje. Czy uda Ci się dotrzeć do tajemniczego portalu? Przekonaj się instalując tą grę na swoim komputerze.

Lost Sea Pobierz grę

Lost Sea Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu