Steep Download

Oto zbliża się w zawrotnym tempie pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników ekstremalnych wyczynów na śnieżnym puchu - studio Ubisoft Annecy właśnie stworzyło symulator zimowych sportów ekstremalnych pod tytułem Steep. Studio Ubisoft posiada pewną nietypową tradycję, by na corocznych targach E3 prezentować na ich koniec projekt, który miażdży, wgniata w fotel i rozsadza nasz mózg. Tak było i w tym roku, chociaż produkcja Steep robi może mniejsze wrażenie od gier The Division czy Watch Dogs, to i tak prezentuje się świetnie.

Steep Download - Pełna Wersja

Steep Pobierz

Warto dodać, że jest to produkcja sandboksowa, więc sporty ekstremalne będziemy uprawiać w otwartym świecie w rejonie Alp i Alaski (sam obszar oddany do dyspozycji graczom jest iście rozległy) oraz, że duży nacisk w grze położono na funkcje społecznościowe. W grze będziemy mogli jeździć na nartach i snowboardzie oraz latać w kombinezonie typu wingsuit oraz na paralotniach. Ponieważ jest to produkcja społecznościowa, będziemy brykać po śniegu w towarzystwie innych graczy i będziemy mogli podzielić się z nimi swoimi dokonaniami. Zawsze chciałeś założyć kombinezon wingsuit i lecieć w dół zbocza góry z zawrotną prędkością? Pobierz Steep download i zrób już dziś.


Steep chomikuj Steep crack Steep pobierz Steep free download

FUNKCJE SPOŁECZNOŚCIOWE

Przemierzając bezkresne rejony Alp i Alaski natkniemy się na innych graczy oraz przygotowane przez nich zadania (próby czasowe, zmagania kaskaderskie i inne), po dostępnym nam świecie rozsiane też są wyzwania przygotowane przez developera. Ważnym elementem rozgrywki jest ponadto rywalizacja w rankingach. Koniec końców możemy też w grze uprawiać swoisty freestyle i szusować lub latać po przygotowanym dla nas przez developerów obszarze bez żadnych ograniczeń i dla samej przyjemności.

Każda z czterech dostępnych w grze Steep dyscyplin sportowych ma właściwe tylko sobie wyzwania. Dla nart może to być na przykład leśny slalom a dla kombinezonu wingsuit może to być lot jak najbliżej zbocza góry. Dla tych osób, które lubią bawić się w towarzystwie swoich znajomych i przyjaciół, nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć się w grupę, nawet używając innego rodzaju wyposażenia. Co więcej w takim wypadku możemy wykonywać zapierające dech w piersiach łączone akrobacje. Możemy też po prostu eksplorować na snowboardzie czy paralotni wirtualne rejony Alp i Alaski - dla miłośników tego typu spędzania wolnego czasu przygotowano ukryte zakątki do odkrycia. Twoją ulubioną porą roku jest zima i nie mógłbyś mieszkać w kraju, w którym nie pada co roku śnieg? Na dodatek lubisz dać sobie potężny zastrzyk adrenaliny, oczywiście nie w dosłownym znaczeniu lecz przez ekstremalne aktywności? Produkcja Ubisoft Annecy łączy te dwie rzeczy w symulatorze zimowych sportów ekstremalnych o nazwie Steep. Nie możesz się doczekać aż zagrasz w tą grę? W takim razie już teraz pobierz Steep download.Wersja na platformę PC zachęca i w znacznym stopniu ułatwia dzielenie się swymi ekstremalnymi dokonaniami. Można to robić za pomocą wspomnianych wcześniej wyzwań, które będą czekały na innych graczy z całego świata i na próbę powtórzenia ich lub nawet przebicia. Ponadto można w grze Steep robić w prosty i przystępny sposób zdjęcia czy nawet powtórki filmowe i potem udostępniać je w serwisach społecznościowych. W tym celu w grze znalazł się rozbudowany edytor nagrań. Chcesz zaszaleć na snowboardzie i dać popalić swoim znajomym? Dokonaj czegoś, czego nikt nie będzie w stanie powtórzyć, lecz najpierw pobierz Steep PC download.

Steep Pobierz na PC 

Steep Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu