Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Wyścigi

DiRT 4 Pobierz pełna wersja

Bardzo duża popularnością, szczególnie u młodych graczy, cieszą się gry wyścigowe, pozwalające na wykazanie się w roli kierowcy rajdowego, a także pokonywanie zakrętów z prędkością, której nie spotyka się podczas prawdziwej jazdy. Gra DiRT 4 z pewnością potrafi zaskoczyć niejednego miłośnika wyścigów - pobierz DiRT 4 download na swój komputer i zobacz, czy ten rodzaj prędkości wyrwie Cię z fotela!

DiRT 4 Pobierz za darmo - pełna wersja


DiRT 4 Pobierz pełna wersja

>> Pobierz <<Opis gry


Twórcą serii DiRT Rally jest brytyjskie studio Codemasters, prawdziwi liderzy na rynku twórców gier komputerowych. W związku z tym w grze nie mogło zabraknąć - a jakże - realizmu charakterystycznego dla prawdziwych wyścigów samochodowych.

Byłoby zbyt pięknie i zdecydowanie zbyt łatwo, gdyby samochody wyścigowe były niezniszczalne i poruszały się zawsze po idealnie gładkich drogach. Dlatego twórcy tego hitu przygotowali da nas atrakcje w postaci chociażby zmieniającej się nawierzchni drogi, dzięki czemu gracz ma szansę odczuć fizyczne trudności w prowadzeniu pojazdu i zapobiegać poślizgom lub uszkodzeniom auta. Możemy na przykład odczuć żwir wbijający się w bieżnik auta lub wszelkie nierówności na drodze.

Co więcej - auta bywają awaryjne, i to nie tylko wtedy, gdy uderzymy nimi w przeszkodę. Zużywają się one z każdym pokonanym przez nas kilometrem, w efekcie czego musimy co jakiś czas korzystać z usług swoich mechaników. Co ciekawe, i również bardzo realistyczne - sami kompletujemy sobie załogę mechaników, a także negocjujemy z nimi warunki zatrudnienia i podpisujemy umowę! Jak łatwo się domyślić, ich warunki zatrudnienia będą miały znacząc wpływ na jakość ich pracy, dlatego lepiej dobrze się postarać, by byli jak najbardziej zadowoleni...

Oprócz tego, że serwisanci naprawiają nasze auto, podczas kolejnych napraw zdobywają punkty doświadczenia - w rezultacie mogą odblokować kolejne ulepszenia do naszego samochodu, czym zresztą zajmują się oprócz naprawiania usterek.

Specyfika gry


Wśród dostępnych w grze pojazdów mamy aż siedemnaście różnych aut w sześciu różnych klasach. Pełna wersja DiRT 4 pobierz i sprawdź, jakie modele samochodów są odstępne w tej wersji gry!
DiRT 4 Pobierz pełna wersjaDiRT 4 Pobierz pełna wersjaDiRT 4 Pobierz pełna wersjaDiRT 4 Pobierz pełna wersja

Również jeśli chodzi o lokacje producenci mają nam wiele do zaoferowania. Mamy ich aż trzy, podzielonych na 36 etapów zlokalizowanych w bardzo atrakcyjnych regionach - Grecji, Walii czy Monako. Oznacza to, że podczas wyścigów samochodowych mamy szansę przeżywać piękne, emocjonujące przygody na tle wspaniałych krajobrazów, które być może kiedyś przyjdzie nam odwiedzić w realu.

W przypadku gier o charakterze wyścigów bardzo istotnymi elementami są właśnie tory wyścigowe - by były zróżnicowane, jak najbardziej zakręcone, i interesujące na każdym kilometrze. Oprócz tego ważne są także auta, które mamy do wyboru - by każdy gracz mógł się posługiwać tym, które najbardziej przypada mu do gustu, nie tylko pod względem prędkości, ale również innych możliwości. Doświadczeni gracze doskonale wiedzą, że prędkość nie jest jedynym ważnym aspektem w wyścigach - liczy się również dopasowanie modelu auta do rodzaju nawierzchni czy krętości trasy!

Już dziś koniecznie pobierz DiRT 4 download, jeśli chcesz sprawdzić się (na razie wirtualnie) jako kierowca rajdowy, pokonujący bajeczne krajobrazy w bajecznych furach!

DiRT 4 Download - do pobrania na PC


DiRT 4 Pobierz pełna wersja

>> Pobierz <<


  • - Steam Download DiRT 4 Crack Pebx
  • - Pobierz DiRT 4 Torrent Exsite
  • - Chomikuj DiRT 4 Free Download
  • - CODEX DiRT 4 Pobierz za darmo
Wstecz
Wyświetlenia: 4824
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *