DiRT 4 Pobierz pełna wersja

Bardzo duża popularnością, szczególnie u młodych graczy, cieszą się gry wyścigowe, pozwalające na wykazanie się w roli kierowcy rajdowego, a także pokonywanie zakrętów z prędkością, której nie spotyka się podczas prawdziwej jazdy. Gra DiRT 4 z pewnością potrafi zaskoczyć niejednego miłośnika wyścigów - pobierz DiRT 4 download na swój komputer i zobacz, czy ten rodzaj prędkości wyrwie Cię z fotela!

DiRT 4 Pobierz za darmo - pełna wersja

DiRT 4 Pobierz pełna wersja

Opis gry

Twórcą serii DiRT Rally jest brytyjskie studio Codemasters, prawdziwi liderzy na rynku twórców gier komputerowych. W związku z tym w grze nie mogło zabraknąć - a jakże - realizmu charakterystycznego dla prawdziwych wyścigów samochodowych.

Byłoby zbyt pięknie i zdecydowanie zbyt łatwo, gdyby samochody wyścigowe były niezniszczalne i poruszały się zawsze po idealnie gładkich drogach. Dlatego twórcy tego hitu przygotowali da nas atrakcje w postaci chociażby zmieniającej się nawierzchni drogi, dzięki czemu gracz ma szansę odczuć fizyczne trudności w prowadzeniu pojazdu i zapobiegać poślizgom lub uszkodzeniom auta. Możemy na przykład odczuć żwir wbijający się w bieżnik auta lub wszelkie nierówności na drodze.Co więcej - auta bywają awaryjne, i to nie tylko wtedy, gdy uderzymy nimi w przeszkodę. Zużywają się one z każdym pokonanym przez nas kilometrem, w efekcie czego musimy co jakiś czas korzystać z usług swoich mechaników. Co ciekawe, i również bardzo realistyczne - sami kompletujemy sobie załogę mechaników, a także negocjujemy z nimi warunki zatrudnienia i podpisujemy umowę! Jak łatwo się domyślić, ich warunki zatrudnienia będą miały znacząc wpływ na jakość ich pracy, dlatego lepiej dobrze się postarać, by byli jak najbardziej zadowoleni...

Oprócz tego, że serwisanci naprawiają nasze auto, podczas kolejnych napraw zdobywają punkty doświadczenia - w rezultacie mogą odblokować kolejne ulepszenia do naszego samochodu, czym zresztą zajmują się oprócz naprawiania usterek.

Specyfika gry

Wśród dostępnych w grze pojazdów mamy aż siedemnaście różnych aut w sześciu różnych klasach. Pełna wersja DiRT 4 pobierz i sprawdź, jakie modele samochodów są odstępne w tej wersji gry!Również jeśli chodzi o lokacje producenci mają nam wiele do zaoferowania. Mamy ich aż trzy, podzielonych na 36 etapów zlokalizowanych w bardzo atrakcyjnych regionach - Grecji, Walii czy Monako. Oznacza to, że podczas wyścigów samochodowych mamy szansę przeżywać piękne, emocjonujące przygody na tle wspaniałych krajobrazów, które być może kiedyś przyjdzie nam odwiedzić w realu.

W przypadku gier o charakterze wyścigów bardzo istotnymi elementami są właśnie tory wyścigowe - by były zróżnicowane, jak najbardziej zakręcone, i interesujące na każdym kilometrze. Oprócz tego ważne są także auta, które mamy do wyboru - by każdy gracz mógł się posługiwać tym, które najbardziej przypada mu do gustu, nie tylko pod względem prędkości, ale również innych możliwości. Doświadczeni gracze doskonale wiedzą, że prędkość nie jest jedynym ważnym aspektem w wyścigach - liczy się również dopasowanie modelu auta do rodzaju nawierzchni czy krętości trasy!

Już dziś koniecznie pobierz DiRT 4 download, jeśli chcesz sprawdzić się (na razie wirtualnie) jako kierowca rajdowy, pokonujący bajeczne krajobrazy w bajecznych furach!

DiRT 4 Download - do pobrania na PC


  • - Steam Download DiRT 4 Crack Pebx
  • - Pobierz DiRT 4 Torrent Exsite
  • - Chomikuj DiRT 4 Free Download
  • - CODEX DiRT 4 Pobierz za darmo

2

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu