Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Wyścigi

NASCAR Heat Evolution Download

NASCAR Heat Evolution, to klasyczny symulator wyścigów NASCAR. Za powstanie gry, odpowiedzialne jest studio Monster Games, które zresztą stworzyło poprzednie odsłony serii, w tym też gry, które zostały wyprodukowane na inne platformy systemowe.

NASCAR Heat Evolution Download pełna wersja


NASCAR Heat Evolution Download

>> Pobierz <<Fabuła gry


NASCAR Heat Evolution, jest grą typowo symulacyjną. Trudno więc mówić tu o jakichkolwiek aspektach fabularnych. Naszym zadaniem jest po prostu rozwój postaci i zwycięstwa w kolejnych wyścigach. Nawiasem mówiąc, jeśli kochasz takie wyścigowe symulatory, to koniecznie pobierz NASCAR Heat Evolution Download na swój komputer. Przekonasz się, że NASCAR to wyścigi, które dają mnóstwo emocji.

Mechanika gry


Gra jest licencjonowana. Oznacza to, że wcielając się w rolę głównego bohatera, będziemy mieli przyjemność ścigania się na prawdziwych zawodach i z wykorzystaniem prawdziwych pojazdów NASCAR.
NASCAR Heat Evolution DownloadNASCAR Heat Evolution DownloadNASCAR Heat Evolution DownloadNASCAR Heat Evolution Download

Grając w NASCAR Heat Evolution, możemy ścigać się w ramach nieśmiertelnych zawodów NASCAR Sprint Cup Series. Żeby było ciekawiej, znajdziemy tu wszystkie 23 trasy, z którymi prawdziwi zawodnicy będą mieli do czynienia w 2016 roku. Twórcy gry zdecydowali się na współpracę z niektórymi sponsorami zawodów. Dlatego też pojawią się w grze sponsorowani przezeń zawodnicy.

NASCAR Heat Evolution, to pozycja która zadowoli wszystkich. Jeśli jesteśmy prawdziwymi fanami serii i kochamy symulatory, będziemy mogli ścigać się w oparciu o symulowane do granic wytrzymałości warunki. Jeśli zaś lubimy sobie pograć od czasu do czasu, to również nie będzie problemu. Twórcy gry, udostępnili szereg ustawień, za pomocą których będzie można własnoręcznie zdefiniować, jak "głęboko" ma sięgać symulacja w grze. Jeśli więc kochasz typowe wyścigówki i jednocześnie lubisz element zręcznościowy w grze, koniecznie pobierz NASCAR Heat Evolution Download na swój komputer. Przekonasz się, że nie każdy symulator, musi być "prawdziwym" symulatorem.

Sztuczna inteligencja


W NASCAR Heat Evolution, można dowolnie ustawiać poziom trudności gry. Od naszych ustawień, będzie zależeć stopień zaawansowania sztucznej inteligencji, z którą będziemy musieli zmierzyć się podczas prowadzenia wyścigów. Warto jednak wspomnieć, że w nowej odsłonie symulatora NASCAR-a, sztuczna inteligencja zdecydowanie poszła naprzód.

Tryby gry


NASCAR Heat Evolution, to pozycja w którą nie pogramy w trybie multi. Nie oznacza to jednak, że do dyspozycji będziemy mieli wyłącznie tryb rozwoju własnej postaci. Oprócz niego, twórcy gry zaimplementowali w nim kilka dodatkowych trybów, które powinny wynagrodzić graczom brak trybu sieciowego.

Standardem jest już tryb pojedynczych wyścigów. Możemy w nim wybrać pojazd którym będziemy się ścigać, przeciwnika z którym trzeba będzie się zmierzyć i tor na którym odbędzie się wyścig. Reszta będzie należeć już do nas.

Nowością w NASCAR Heat Evolution, jest tak zwany tryb pościgowy. W trybie tym, bierzemy udział w ostatnich dziesięciu wyścigach sezonu, starając się jednocześnie przegonić konkurencję.

Jeśli więc kochasz wyścigi i nie chcesz ograniczać się wyłącznie do trybu rozwoju postaci, koniecznie pobierz na swój komputer NASCAR Heat Evolution Download. Zobaczysz, że tryb single może być równie pasjonujący, co klasyczne multi.

Kwestie techniczne


NASCAR Heat Evolution, to pierwsza gra z serii, która od podstaw została stworzona dla najlepszych i najwydajniejszych komputerów. Spodziewajmy się więc doskonałej grafiki, płynności ruchu, ale też... sporych wymagań sprzętowych.

NASCAR Heat Evolution Pobierz i zainstaluj


NASCAR Heat Evolution Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1466
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *