Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Umbrella Corps Download

Fabuła gry


W Umbrella Corps, fabuła jest dosyć prosta. Wcielamy się w role członków elitarnego zespołu komandosów, podległych pod określoną korporację. Zresztą w grze to żadna nowość, każda z korporacji wystawia swoich żołnierzy, z którymi przyjdzie nam się - prędzej przy później - zetrzeć w boju.

Umbrella Corps Download Cracked


Umbrella Corps Download

>> Pobierz <<


W skład każdej z drużyn, może wejść kilku graczy - najemników.

Mechanika gry


Oczywiście samo strzelanie, to w przypadku Umbrella Corps nie wszystko. Twórcy tak stworzyli grę, by główny nacisk był położony na kooperację z innymi graczami. W efekcie, samotne poruszanie się po dość niewielkiej mapie, jest raczej skazane na porażkę. Jedyną szansę przeżycia, daje współpraca z innymi graczami. Jeśli więc lubicie gry, w których możecie wraz ze swoimi protagonistami stawić czoła nieprzyjacielowi, to Umbrella Corps Download będzie dla nas pozycją idealną...
Umbrella Corps DownloadUmbrella Corps DownloadUmbrella Corps DownloadUmbrella Corps Download

Pod pewnymi względami, Umbrella Corps jest kalką innej, podobnej gry - Resident Evil. Wiele lokacji, które znajdowały się w grze, zostało przeniesionych do Umbrella Corps - tym samym, fani serii z pewnością nie pogubią się w nowym - starym interfejsie gry.

Żeby tego było mało, oprócz zwykłych żołnierzy przeciwnika, do walki z nami staną... zombie. Tak, to właśnie oni będą uprzykrzać życie zarówno nam, jak i naszym przeciwnikom. Warto jednak podkreślić, że nieumarli w Umbrella Corps, nie będą wcale tak prymitywni, jak by się to mogło wydawać. W grze, tryb sztucznej inteligencji stoi na dość wysokim poziomie. Efekt? Walki z zombie, pod względem trudności są tylko trochę prostsze, niż starcia z naszymi realnymi przeciwnikami. Jeśli więc, szukacie ciekawego survival horroru, w którym możecie stanąć naprzeciw wielu urozmaiconym przeciwnikom, to z pewnością Umbrella Corps Download będzie pozycją, którą koniecznie powinniście pobrać na swoje komputery.

W tym miejscu, warto podkreślić jeszcze jedną rzecz. Umbrella Corps, nie jest jedynie "maszynką do mięsa". Naszym celem, nie jest bezmyślne pokonywanie wrogów, ale wprowadzanie do starć elementu taktycznego. Przykład? Nieumarli, o których wspominaliśmy już wcześniej, mogą przydać się jako żywe tarcze podczas walki z najemnikami. Ot, proste zastosowanie zombie do zadań domowych... :)

Tryby gry


Niestety, wszyscy fani samotnych strzelanek przed ekranem własnego komputera nie będą zbytnio zadowoleni. Umbrella Corps, jest dostępna wyłącznie w trybie multiplayer. Zresztą, wymusza to wprowadzona fabuła, która nie pozwala na własnoręczne rozprawianie się z naszymi przeciwnikami. Dlatego, jeśli kochacie "strzelankowe" gry sieciowe, to z pewnością skusi Was Umbrella Corps Download. Warto ją pobrać z naszego serwisu.

Oczywiście tryby w Umbrella Corps, charakteryzują się znacznie dokładniejszym podziałem, niż single i multi. Choć mamy tu do czynienia z typową grą multiplayerową, to i tak mamy do wyboru mnóstwo scenariuszy i trybów,. Nie będziemy się o nich rozpisywać. Wystarczy, że pobierzecie Umbrella Corps Download na dysk Waszego komputera a resztę ocenicie sami. Serdecznie zapraszamy do pobierania!

Umbrella Corps Pobierz - zainstaluj


Umbrella Corps Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 504
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *