Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Darkwood Download

Darkwood, to ciekawa gra w stylu survival horroru z elementami RPG. Produkcja, została wyprodukowana przez warszawskie studio Acid Wizard.

Fabuła gry


Fabuła w Darkwood, jest dosyć prosta. Wcielamy się w głównego bohatera, którego życie jest podzielona na dwa różne etapy. W ciągu dnia, eksploruje on otoczenie swojego domu, nabywając w przeróżny sposób zapasy dóbr, które przydadzą mu się w nocy. Dlaczego akurat wtedy? Ponieważ to właśnie nocą, będzie on atakowany przez tabuny sił ciemności, które będą chciały go zabić. Wspomniane dobra, służą więc do odpierania wspomnianych ataków. Jeśli nasz bohater ich nie zgromadzi, bądź zgromadzi ich za mało, czeka go niechybna zagłada z rąk złych istot.

Darkwood Download pełna wersja


Darkwood Download

>> Pobierz <<


Niestety, z biegiem czasu, nasz bohater zaczyna ulegać złudzeniom i szaleństwu. Pomimo wciąż odpieranych ataków, staje się on ofiarą własnych złudzeń i halucynacji, które jeszcze bardziej pogłębiają jego samopoczucie. Jeśli chcesz wczuć się w rolę i sytuację głównego bohatera, koniecznie pobierz na swój komputer Darkwood Download. Przekonasz się, że Twoje życie stanie pomiędzy racjonalnym myśleniem a złowrogim szaleństwem.

Mechanika gry


Darkwood, to pozycja która wykorzystuje generowanie proceduralne, do stworzenia otaczającego nas świata. Dlatego też, jest on aż tak zróżnicowany. Podczas prowadzenia rozgrywki, mamy do czynienia z narracją trzecioosobową. Jest to jednak narracja specyficzna, ponieważ odbywa się z... lotu ptaka. Niemniej, takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla gracza, gdyż dzięki niemu może on obserwować dość duży zakres przestrzeni, wokół własnej postaci. W ten sposób, zdobywanie wspomnianych dóbr i walka z wysłannikami ciemności, staje się znacznie prostsza.

Darkwood DownloadDarkwood DownloadDarkwood DownloadDarkwood Download


Darkwood, to gra o dość wysokim stopniu trudności. Jeśli chcemy przeżyć, musimy wykazać się odpowiednio szybkim refleksem i wrodzonymi umiejętnościami przeżycia. Jeśli nam się to nie uda, nie możemy liczyć na zapisane stany gry. Jedyne co nam pozostaje, to przeniesienie niektórych umiejętności bohatera do jego kolejnych wcieleń. Resztą, będziemy musieli zaczynać od nowa.

Warto dodać, że po zaliczeniu kolejnych poziomów gry, nasz bohater będzie zyskiwał nowe umiejętności, które przydadzą mu się podczas walki z siłami Ciemności.

Jeśli kochasz mroczne klimaty i nie obawiasz się braku zapisanych stanów gry, to koniecznie Darkwood pobierz na swój komputer. Przekonasz się, że droga od „normalnego życia” do szaleństwa, jest naprawdę krótka.

Dodatkowe informacje


Darkwood, to gra która została stworzona w oparciu o silnik opracowany przez autorów projektu. Stąd też pewność, że możliwości graficzne tej pozycji są bardzo wysokie. Na uwagę, zasługuje generator proceduralny, który sprawi, że każda kolejna odsłona gry będzie nam oferować zupełnie co innego. Jeśli więc przydarzy nam się zginąć, nasze kolejne wcielenie nie będzie już takie samo jak poprzednie. Wszystko będzie inne, od pojedynczych wydarzeń aż po wszelakie postacie, jakie spotkamy na swojej drodze.Podsumowanie


Darkwood, to niezwykle mroczna gra. Trudno przejść obok rozgrywki obojętnie zważywszy, że mamy do czynienia z survival horrorem. Każdy kolejny poziom gry, będzie wywoływał u nas coraz większe dreszcze. Jeśli również i Ty chcesz je poczuć na swoich plecach, koniecznie pobierz Darkwood Download na swój komputer. Zobaczysz, że strach to nie tylko wielkie oczy, ale przede wszystkim realna rzeczywistość, która w niektórych sytuacjach może zabić...

Darkwood Pobierz zainstaluj


Darkwood Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1733
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *