Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Titanfall 2 Download

Titanfall 2, to kontynuacja gry o tej samej nazwie z 2014 roku. Rozgrywka zawiera w sobie elementy FPP i jednocześnie jest dostępna wyłącznie w wersji multiplayer. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Respawn Entertainment.

Titanfall 2 Download CRACKED


Titanfall 2 Download

>> Pobierz <<Fabuła gry


Jak już zaznaczyliśmy we wstępie, Titanfall 2 jest wieloosobową strzelanką, w której wcielamy się w rolę żołnierza przyszłości. Nasz bohater - członek swoistego ruchu oporu, marzy o karierze dowódcy mecha. Niestety jak na razie, nie ma on takiej możliwości. Nieoczekiwanie podczas walki ginie dowódca jednego z mechów. Co to oznacza dla naszego głównego bohatera? Możliwość upragnionej walki z przeważającymi siłami wroga. Jeśli chcesz się przekonać, czy wygra on to starcie, koniecznie pobierz na swój komputer Titanfall 2 Download.
Titanfall 2 DownloadTitanfall 2 DownloadTitanfall 2 DownloadTitanfall 2 Download

Mechanika gry


Titanfall 2 to dość specyficzna gra. Pomimo na pierwszy rzut oka banalnej fabuły, to w rzeczywistości gra ta jest bardzo interesująca i posiada niecodzienną mechanikę. Naszym zadaniem w grze, będzie sterowanie żołnierzem przyszłości. Z jego pomocą będziemy mogli wspinać się na ściany, skakać z dużej wysokości i podnosić spore ciężary. Jeśli najdzie nas taka potrzeba, będziemy mogli również przywołać naszego mecha. Tak, do walki możemy wykorzystać również roboty. Mechy te, w grze są nazywane Tytanami. Niestety, żeby nie było nam tak łatwo, kontrolę nad Tytanem mogą przejąć inne osoby. Dlatego gra ta jest tak bardzo wyrównana.

W nowym Titanfall 2, pojawiło się kilka specyficznych zmian. Oprócz wprowadzonej do gry warstwy fabularnej, pojawiło się tu również kilka nowych broni. Od tej pory, nasz Tytan będzie miał do dyspozycji ogromny miecz, za pomocą którego będzie mógł on jeszcze efektywniej pokonywać wrogów. Do puli nowych broni, można też zaliczyć perełki, takie jak granat grawitacyjny czy też specjalną linkę, za pomocą której będziemy mogli przyciągać naszych wrogów.

Nowością są również same Tytany, których w drugiej odsłonie gry pojawiło się nieco więcej. Teraz możemy wybierać np. pomiędzy mechem spalającym wszystko termitem a mechem, który rozbija wszystko za pomocą salw tak zwanego rozszczepiacza. Jeśli również i Ty chcesz w wymyślny sposób roznosić swoich wrogów za pomocą zaawansowanej "tytanicznej" broni, koniecznie pobierz na swój komputer grę Titanfall 2 Download. Przekonasz się, że sterowanie mechem wcale nie jest takie łatwe.

Kwestie techniczne - szata graficzna


Titanfall 2, w znacznym stopniu przypomina to wszystko, w co mieliśmy przyjemność grać w pierwszej serii. Ukazany w grze świat wygląda w zasadzie tak samo, z tą jednak różnicą, że został on nieco "doprawiony" i zremasterowany. W efekcie grafika gry wygląda po prostu ładniej a cała rozgrywka toczy się bardzo płynnie.

Tryby gry


Jak już wspominaliśmy, Titanfall 2 to gra stworzona jako typowy multiplayer. Jeśli więc kochamy samotną grę przed komputerem, raczej nie będziemy w tym przypadku zadowoleni. W grze stajesz się członkiem jednej z drużyn. Co ciekawe, drużyny te mogą być nawet dość liczne.

Jeśli lubisz grać w tradycyjne sieciowe strzelanki i nieobcy jest Ci klimat science - fiction, to koniecznie pobierz na swój komputer Titanfall 2 Download.

Podsumowanie


Titanfall 2, to przede wszystkim odnowiona kontynuacja wcześniejszej wersji gry. Jeśli więc zależało nam na zupełnie nowym wątku i wielu nowościach, to po prostu byliśmy w błędzie. Nowy Titanfall 2, to przede wszystkim to, co mogliśmy spotkać w "jedynce".

Titanfall 2 Pobierz pełna wersja


Titanfall 2 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1747
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *