Titanfall 2 Download

Titanfall 2, to kontynuacja gry o tej samej nazwie z 2014 roku. Rozgrywka zawiera w sobie elementy FPP i jednocześnie jest dostępna wyłącznie w wersji multiplayer. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Respawn Entertainment.

Titanfall 2 Download CRACKED

Titanfall 2 Download

Fabuła gry

Jak już zaznaczyliśmy we wstępie, Titanfall 2 jest wieloosobową strzelanką, w której wcielamy się w rolę żołnierza przyszłości. Nasz bohater - członek swoistego ruchu oporu, marzy o karierze dowódcy mecha. Niestety jak na razie, nie ma on takiej możliwości. Nieoczekiwanie podczas walki ginie dowódca jednego z mechów. Co to oznacza dla naszego głównego bohatera? Możliwość upragnionej walki z przeważającymi siłami wroga. Jeśli chcesz się przekonać, czy wygra on to starcie, koniecznie pobierz na swój komputer Titanfall 2 Download.


Mechanika gry

Titanfall 2 to dość specyficzna gra. Pomimo na pierwszy rzut oka banalnej fabuły, to w rzeczywistości gra ta jest bardzo interesująca i posiada niecodzienną mechanikę. Naszym zadaniem w grze, będzie sterowanie żołnierzem przyszłości. Z jego pomocą będziemy mogli wspinać się na ściany, skakać z dużej wysokości i podnosić spore ciężary. Jeśli najdzie nas taka potrzeba, będziemy mogli również przywołać naszego mecha. Tak, do walki możemy wykorzystać również roboty. Mechy te, w grze są nazywane Tytanami. Niestety, żeby nie było nam tak łatwo, kontrolę nad Tytanem mogą przejąć inne osoby. Dlatego gra ta jest tak bardzo wyrównana.W nowym Titanfall 2, pojawiło się kilka specyficznych zmian. Oprócz wprowadzonej do gry warstwy fabularnej, pojawiło się tu również kilka nowych broni. Od tej pory, nasz Tytan będzie miał do dyspozycji ogromny miecz, za pomocą którego będzie mógł on jeszcze efektywniej pokonywać wrogów. Do puli nowych broni, można też zaliczyć perełki, takie jak granat grawitacyjny czy też specjalną linkę, za pomocą której będziemy mogli przyciągać naszych wrogów.

Nowością są również same Tytany, których w drugiej odsłonie gry pojawiło się nieco więcej. Teraz możemy wybierać np. pomiędzy mechem spalającym wszystko termitem a mechem, który rozbija wszystko za pomocą salw tak zwanego rozszczepiacza. Jeśli również i Ty chcesz w wymyślny sposób roznosić swoich wrogów za pomocą zaawansowanej "tytanicznej" broni, koniecznie pobierz na swój komputer grę Titanfall 2 Download. Przekonasz się, że sterowanie mechem wcale nie jest takie łatwe.

Kwestie techniczne - szata graficzna

Titanfall 2, w znacznym stopniu przypomina to wszystko, w co mieliśmy przyjemność grać w pierwszej serii. Ukazany w grze świat wygląda w zasadzie tak samo, z tą jednak różnicą, że został on nieco "doprawiony" i zremasterowany. W efekcie grafika gry wygląda po prostu ładniej a cała rozgrywka toczy się bardzo płynnie.

Tryby gry

Jak już wspominaliśmy, Titanfall 2 to gra stworzona jako typowy multiplayer. Jeśli więc kochamy samotną grę przed komputerem, raczej nie będziemy w tym przypadku zadowoleni. W grze stajesz się członkiem jednej z drużyn. Co ciekawe, drużyny te mogą być nawet dość liczne.

Jeśli lubisz grać w tradycyjne sieciowe strzelanki i nieobcy jest Ci klimat science - fiction, to koniecznie pobierz na swój komputer Titanfall 2 Download.

Podsumowanie

Titanfall 2, to przede wszystkim odnowiona kontynuacja wcześniejszej wersji gry. Jeśli więc zależało nam na zupełnie nowym wątku i wielu nowościach, to po prostu byliśmy w błędzie. Nowy Titanfall 2, to przede wszystkim to, co mogliśmy spotkać w "jedynce".

Titanfall 2 Pobierz pełna wersja


1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu