Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Friday the 13th The Game Download

Oglądaliście kultową serię horrorów "Piątek Trzynastego"? Jeśli tak, to Friday the 13th: The Game przypadnie Wam do gustu. Gra oparta jest na tej właśnie serii filmów a za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Gun Games. Co ciekawe, w grze pojawiają się postaci ściśle związane z serią. Ciekawostką jest również fakt, że wyprodukowanie gry było możliwe tylko dzięki zbiórce na serwisach crowfundingowych.

Friday the 13th The Game Download
Pełna Wersja gry!


Friday the 13th The Game Pobierz

>> Pobierz <<


Fabułą gry


Friday the 13th: The Game, to gra rozgrywana w trybie asynchronicznym. Co to oznacza? W dalszej części tekstu dokładnie objaśnimy o co chodzi. Jeśli chodzi o fabułę gry, to opiera się ona na przygodach grupy ośmiu przyjaciół, którzy podobnie jak w horrorze, wypoczywają przy brzegu jeziora Crystal Lake. Jak łatwo się domyślić, nasi bohaterowie będą musieli stawić czoła tajemniczemu potworowi, który podobnie jak w filmie będzie starał się ich wszystkich wyeliminować. Jeśli więc jesteś fanem serii i koniecznie chcesz się przekonać, czy uda Ci się zwiać przed przeznaczeniem w białej masce, koniecznie pobierz na swój komputer Friday the 13th The Game Download. Przekonasz się, że nie warto grać w gry komputerowe po zmroki.

Mechanika gry


Choć fabuła w Friday the 13th: The Game nie jest zbyt rozbudowana, to jednak stratę tą nadrabia sama mechanika gry. Jak już wspominaliśmy, mamy do czynienia z rozrywką asynchroniczną. W przypadku Friday the 13th: The Game, oznacza to tyle, że możemy prowadzić rozgrywkę albo jednym z kilku przyjaciół, albo też - głównym bohaterem horroru. Pamiętajmy, że jeśli wybierzemy postać jednego z przyjaciół, nawet mając przewagę liczebną nie poradzimy sobie z przeciwnikiem. W tym celu, będzie nam potrzebne trochę sprytu i przede wszystkim odwagi. Gra zmusi nas też do podjęcia często bardzo trudnych decyzji.Ciekawostką jest fakt, że gra obfituje w różne pomysłowe sposoby zabijania. Znajdziemy tu metody znane nam wcześniej z horroru, ale też takie sposoby pozbawiania życia, które zostały przewidziane dla samej gry.

Podstawowym "narzędziem walki" w Friday the 13th: The Game, nie jest ani siła ognia, ani też odporność na ciosy. Najważniejszym aspektem jest tu sama pomysłowość graczy, którzy muszą wywieźć naszego Jasona w pole. Jeśli i Ty chcesz się przekonać, czy mogłoby Ci się to udać, koniecznie pobierz Friday the 13th The Game Download na swój komputer. Pamiętaj jednak, że jakiekolwiek szanse masz w trybie kooperacji. W pojedynkę raczej na pewno nie pokonasz potwora.

Tryby gry


Jak już wspomnieliśmy, Friday the 13th: The Game koncentruje się na rywalizacji w oparciu o sieć Internet. Nie będziemy więc mogli prowadzić rozgrywki w trybie single playera. Zresztą biorąc pod uwagę fabułę i mechanikę gry, rozwiązanie takie z pewnością nie byłoby tak efektowne i ciekawe, jak te które uzyskaliśmy w trybie sieciowym.

Friday the 13th The Game DownloadFriday the 13th The Game Download Friday the 13th The Game PobierzFriday the 13th The Game Pobierz Friday the 13th The Game Free DownloadFriday the 13th The Game Free Download Friday the 13th The Game chomikujFriday the 13th The Game chomikuj


Kwestie techniczne


Mocną stroną gry, jest nie tylko grafika komputerowa, ale też sama muzyka, która została stworzona przez osoby związane z produkcją ścieżki dla klasycznej wersji horroru z lat 80-tych.

Jeśli zaś chodzi o grafikę, to gra pracuje w oparciu o silnik Unreal Engine. Zastosowanie tego silnika pozwala, na stworzenie niezwykle realistycznych animacji, w których główną rolę odgrywają sceny morderstw. A jeśli dodamy, że zostały one wykonane w technologii motion capture, to ich realizmy raczej nie trzeba będzie reklamować...

Jeśli więc kochasz takie gry, to pobierz Friday the 13th The Game Download na swój komputer. Może atmosfera "Piątku Trzynastego" udzieli się również i Tobie?

Friday the 13th The Game Pobierz PC


Friday the 13th The Game Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 3862
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *