Friday the 13th The Game Download

Oglądaliście kultową serię horrorów "Piątek Trzynastego"? Jeśli tak, to Friday the 13th: The Game przypadnie Wam do gustu. Gra oparta jest na tej właśnie serii filmów a za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Gun Games. Co ciekawe, w grze pojawiają się postaci ściśle związane z serią. Ciekawostką jest również fakt, że wyprodukowanie gry było możliwe tylko dzięki zbiórce na serwisach crowfundingowych.

Friday the 13th The Game Download
Pełna Wersja gry!

Friday the 13th The Game Pobierz

Fabułą gry

Friday the 13th: The Game, to gra rozgrywana w trybie asynchronicznym. Co to oznacza? W dalszej części tekstu dokładnie objaśnimy o co chodzi. Jeśli chodzi o fabułę gry, to opiera się ona na przygodach grupy ośmiu przyjaciół, którzy podobnie jak w horrorze, wypoczywają przy brzegu jeziora Crystal Lake. Jak łatwo się domyślić, nasi bohaterowie będą musieli stawić czoła tajemniczemu potworowi, który podobnie jak w filmie będzie starał się ich wszystkich wyeliminować. Jeśli więc jesteś fanem serii i koniecznie chcesz się przekonać, czy uda Ci się zwiać przed przeznaczeniem w białej masce, koniecznie pobierz na swój komputer Friday the 13th The Game Download. Przekonasz się, że nie warto grać w gry komputerowe po zmroki.

Mechanika gry

Choć fabuła w Friday the 13th: The Game nie jest zbyt rozbudowana, to jednak stratę tą nadrabia sama mechanika gry. Jak już wspominaliśmy, mamy do czynienia z rozrywką asynchroniczną. W przypadku Friday the 13th: The Game, oznacza to tyle, że możemy prowadzić rozgrywkę albo jednym z kilku przyjaciół, albo też - głównym bohaterem horroru. Pamiętajmy, że jeśli wybierzemy postać jednego z przyjaciół, nawet mając przewagę liczebną nie poradzimy sobie z przeciwnikiem. W tym celu, będzie nam potrzebne trochę sprytu i przede wszystkim odwagi. Gra zmusi nas też do podjęcia często bardzo trudnych decyzji.Ciekawostką jest fakt, że gra obfituje w różne pomysłowe sposoby zabijania. Znajdziemy tu metody znane nam wcześniej z horroru, ale też takie sposoby pozbawiania życia, które zostały przewidziane dla samej gry.

Podstawowym "narzędziem walki" w Friday the 13th: The Game, nie jest ani siła ognia, ani też odporność na ciosy. Najważniejszym aspektem jest tu sama pomysłowość graczy, którzy muszą wywieźć naszego Jasona w pole. Jeśli i Ty chcesz się przekonać, czy mogłoby Ci się to udać, koniecznie pobierz Friday the 13th The Game Download na swój komputer. Pamiętaj jednak, że jakiekolwiek szanse masz w trybie kooperacji. W pojedynkę raczej na pewno nie pokonasz potwora.

Tryby gry

Jak już wspomnieliśmy, Friday the 13th: The Game koncentruje się na rywalizacji w oparciu o sieć Internet. Nie będziemy więc mogli prowadzić rozgrywki w trybie single playera. Zresztą biorąc pod uwagę fabułę i mechanikę gry, rozwiązanie takie z pewnością nie byłoby tak efektowne i ciekawe, jak te które uzyskaliśmy w trybie sieciowym.


Friday the 13th The Game Download Friday the 13th The Game Pobierz Friday the 13th The Game Free Download Friday the 13th The Game chomikuj

Kwestie techniczne

Mocną stroną gry, jest nie tylko grafika komputerowa, ale też sama muzyka, która została stworzona przez osoby związane z produkcją ścieżki dla klasycznej wersji horroru z lat 80-tych.

Jeśli zaś chodzi o grafikę, to gra pracuje w oparciu o silnik Unreal Engine. Zastosowanie tego silnika pozwala, na stworzenie niezwykle realistycznych animacji, w których główną rolę odgrywają sceny morderstw. A jeśli dodamy, że zostały one wykonane w technologii motion capture, to ich realizmy raczej nie trzeba będzie reklamować...

Jeśli więc kochasz takie gry, to pobierz Friday the 13th The Game Download na swój komputer. Może atmosfera "Piątku Trzynastego" udzieli się również i Tobie?

Friday the 13th The Game Pobierz PC

Friday the 13th The Game Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu