Horizon Zero Dawn Pobierz Pełna wersja

Z myślą o miłośnikach PS4 stworzono specjalnie dedykowaną na konsolę grę Horizon Zero Dawn. To kolejna z serii post-apokaliptycznych gier, w których bohaterowie muszą stawić czoła wyzwaniom, jakie stawia im inny, obcy świat po katastrofie... Chcesz spróbować zmierzyć się z własnymi słabościami i trudnościami tego świata? Pobierz Horizon Zero Dawn download i ciesz się nieskrępowaną rozrywką na PS4!

Horizon Zero Dawn Pobierz za darmo Pełna wersja

Horizon Zero Dawn Pobierz Pełna wersja

Fabuła i akcja gry

Tym, co łączy niektóre gry akcji o tematyce post-apokaliptycznej, jest wspólna wizja świata, w którym technologia stała się mocno posunięta do przodu, za to ludzie - cofnęli się w rozwoju. W Horizon Zero Dawn mamy zatem przyszłość opanowaną przez wielkie, potężne metalowe roboty, które przetrwały upadek współczesnej cywilizacji. Te jednostki ludzkie, którym udało się przetrwać cywilizacyjną apokalipsę, skupiły się w plemiona i prowadzą koczowniczy tryb życia, dbając już jedynie o to, by przetrwać i zachować swój gatunek... zupełnie jak ludzie prehistoryczni! Sama ta fabuła sprawia, że przechodzą nas ciarki! Pobierz Horizon Zero Dawn download i sprawdź, czy dałbyś radę poradzić sobie w tej strasznej rzeczywistości! Rzeczywistości opanowanej przez bezduszne maszyny, które całkowicie przejęły władzę nad ludźmi i otaczającym światem...W grze wcielamy się w postać Aloy - ciekawskiej, odważnej dziewczyny, która jest zafascynowana odkryciem swojej własnej przeszłości i przeznaczenia. Aby je odkryć wyrusza w tajemniczą przygodę, pełną misji, niebezpieczeństw i bitew, głównie z maszynami. Również wyposażenie Aloy i jej broń to przedmioty stworzone samodzielnie z pozostałości po pokonanych maszynach - świetnie sprawdzają się one jako broń dystansowa w rękach odważnej wojowniczki!

Mechanika i technika gry

Pełna wersja Horizon Zero Dawn Pobierz, jeśli zainteresowała Cię fabuła gry i masz chęć spróbować swoich sił w starciu z bezwzględnymi futurystycznymi maszynami. Producenci zadbali szczególnie o to, by oprawa wizualna i dźwiękowa nie budziły żadnych zastrzeżeń. I rzeczywiście, ścieżka dźwiękowa buduje tutaj wspaniały klimat i napięcie, natomiast fenomenalna grafika powoduje, że ten odległy świat wydaje nam się bardzo rzeczywisty!

Ciekawy wątek fabularny, rozbudowane możliwości walki wręcz oraz charakterystyczne postaci i rodzaje broni to bez wątpienia główne atuty tej gry. Dodatkowo wszystko ubrane jest w bardzo ładną otoczkę - zarówno jeśli chodzi o główną bohaterkę, której nie można odmówić atrakcyjności i uroku osobistego, jak i o oprawę wizualną czy dźwiękową.Zabawa polega głównie na strzelance i skradance, tak uwielbianej przez miliony graczy na całym świecie. Tego typu gry wymagają ogromnej zręczności, szczególnie gdy dostępne są na PS4. Gracze konsolowi niestety mają udostępniony tylko tryb single player, co jednak nie przeszkadza w ogólnym odbiorze tej gry - jest tu tyle miejsc do zwiedzenia, tyle ciekawych misji i wątków pobocznych, że każdy pojedynczy gracz na pewno będzie się czuł usatysfakcjonowany możliwościami, jakie będzie mu dawał Horizon Zero Dawn. Z pewnością jest to gra, przy której można spędzić całe długie godziny, odkrywając nowe możliwości swojej bohaterki, ulepszając ją i pokonując kolejnych metalowych wrogów, z którymi Aloy świetne daje sobie radę!

Horizon Zero Dawn Download Codex


  • - Chomikuj Horizon Zero Dawn Pobierz za darmo
  • - Exsite Horizon Zero Dawn Free Download Pebx
  • - Pobierz Horizon Zero Dawn Crack Torrent
  • - Free Download Horizon Zero Dawn Pełna Wersja

0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu