Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Przygodowe

Silence The Whispered World 2 Download

Silence The Whispered World 2, to kolejna odsłona popularnej gry przygodowej, za stworzenie której jest odpowiedzialne niemieckie studio Daedalic Entertainment, autorzy takich pozycji jak Memoria, Deponia, The Night of the Rabbit czy też Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes.

Fabuła gry


W grze Silence The Whispered World 2, wcielamy się rolę chłopaka o imieniu Noah. Nasz główny bohater ma 16 lat i młodszą siostrę. Niestety, trwa wojna i jego ukochana siostra znika... Chłopak rusza na poszukiwania siostry, odwiedzając tajemniczą krainę snów o wdzięcznej nazwie Silence. Czy naszemu głównemu bohaterowi uda się uratować siostrę? A może jego marzenie o jej odszukaniu nigdy się nie spełni? Jeśli również i Ty, jesteś ciekawy, jak ta tajemnicza historia się zakończy, koniecznie pobierz na swój komputer Silence The Whispered World 2 Download. Przekonasz się, że z krainy snów można uciec. Trzeba tylko bardzo chcieć!

Silence The Whispered World 2 Download


Silence The Whispered World 2 Pobierz

>> Pobierz <<


Mechanika gry


Fabuła gry, byłaby nawet dość sztampowa, gdyby nie to, że nasz bohater odwiedza tajemniczą krainę, która również jest w stanie wojny. Dziwnym trafem, przebiera się on za klauna a następnie wnika do tej tajemniczej krainy, poznając mechanizmy jej działania.

Gdy przybywamy do Silence okazuje się, że w państwie tym toczy się wojna. Starcie to, odbywa się pomiędzy złą królową a rebeliantami. Jak łatwo przewidzieć, nasz główny bohater opowie się za siłami dobra (czyli rebeliantami) i spróbuje pokonać wraz ze swoimi pobratymcami oddziały złej królowej. Być może nawet w ten sposób uda mu się odzyskać siostrę?W Silence The Whispered World 2, akcja dzieje się dość powoli. Pomimo, że mamy do czynienia z grą przygodową, to jednak niektóre sceny się tu po prostu wleką. Tak naprawdę, cała fabuła odżywa dopiero wtedy, gdy stajemy się żołnierzem po stronie rebeliantów. Dopiero od tego momentu, możemy powiedzieć że gra nabiera rumieńców.

Wbrew pozorom, Silence The Whispered World 2 nie jest grą dla małych dzieci. Choć traktuje ona o sprawach najważniejszych, to jednak nie można oprzeć się wrażeniu, że są one przedstawione w często dość przerażający sposób. Dlatego koniecznie pobierz na swój komputer Silence The Whispered World 2 Download chyba; że nie osiągnąłeś określonego w PEGI limitu wieku...

Gra obfituje w bardzo wzruszające sceny. Oprócz wizualizacji samych starć, można tu znaleźć elementy niezwykle poruszające. Sam fakt zaginięcia dziewczynki w trakcie wojny, przypomina w pewnym stopniu jej śmierć. Czy nasza bohaterka wróci do świata żywych? Tego dowiemy się, pobierając i instalując grę na swoim komputerze.

Silence The Whispered World 2 PobierzSilence The Whispered World 2 Pobierz Silence The Whispered World 2 ChomikujSilence The Whispered World 2 Chomikuj Silence The Whispered World 2 DownloadSilence The Whispered World 2 Download Silence The Whispered World 2 TorrentSilence The Whispered World 2 Torrent


Grafika w grze


Silence The Whispered World 2, prezentuje się od strony graficznej bardzo ciekawie. Całość otaczającego nas świata, jest delikatnie skąpana w baśniowym świetle. Wizualizacja samego Silence, wygląda niesamowicie kontrastując tym samym z widokiem bombardowanego miasta.

Interfejs graficzny w Silence The Whispered World 2, ma dość prosty, rysunkowy charakter. Jednak tak jak wspominaliśmy - Silence The Whispered World 2 nie jest grą dla małych dzieci.

Podsumowanie


Silence The Whispered World 2, to dość tajemnicza gra. Łączy ona w sobie elementy przygodowe z point and click. W porównaniu z poprzednią wersją gry, twórcy postanowili dokonać sporych zmian w interfejsie, zmieniając go na trójwymiarowy. Czy uważasz, że jest to dobry pomysł? Jeśli chcesz się o tym przekonać, koniecznie pobierz i zainstaluj na swoim komputerze Silence The Whispered World 2 Download.

Silence The Whispered World 2 Pobierz
Pełna Wersja PC


Silence The Whispered World 2 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1319
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *