Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Wyścigi

Moto Racer 4 Download

Moto Racer 4, to kolejna odsłona popularnej gry motocyklowej, stworzonej przez połączone studia Microids i Artefacts Studios. W grze możemy ścigać się zarówno w trybie motocrossowym, jak również szosowym. Każdy z trybów ma swoje wady i zalety.

Moto Racer 4 Download CODEX


Moto Racer 4 Download

>> Pobierz <<Fabuła gry


Moto Racer 4, oferuje nam bardzo prostą i spłaszczoną fabułę. Naszym zadaniem jest wygrać wyścig motocyklowy. Co ciekawe, raczej trudno nam będzie tu znaleźć elementy symulacyjne, tak charakterystyczne dla wielu dzisiejszych gier wyścigowych. Zresztą napiszemy o tym szerzej nieco niżej...

Mechanika gry


Jeśli kochasz zręcznościowe wyścigówki, to koniecznie pobierz Moto Racer 4 Download. Dlaczego? Ponieważ gra ta, oferuje nam mnóstwo takiej zabawy.

Co ważne - w Moto Racer 4, zasady fair play schodzą na drugi plan. Co to oznacza w praktyce? Oczywiście to, że oprócz rozwijania możliwie największej prędkości, będziemy musieli uważać na przeciwników, którzy mogą na przykład próbować zepchnąć nas pod nadjeżdżający samochód. Zresztą świat w Moto Racer 4 jest bardzo dynamiczny. Oprócz naszych przeciwników, możemy tu spotkać szereg różnych przeszkód a także... innych użytkowników dróg. Jednym słowem świat ten prezentuje się bardzo efektywnie.
Moto Racer 4 DownloadMoto Racer 4 DownloadMoto Racer 4 DownloadMoto Racer 4 Download

Warto również dodać - o czym pisaliśmy zresztą na początku - że gra oferuje nam tak naprawdę dwa tryby. W pierwszym z nich, możemy uczyć się szybkiej jazdy na motorze. Jest to tak zwany tryb motocross, w którym mamy do czynienia z jazdami treningowymi. Znacznie "groźniej" wygląda tryb szosowy, w którym ścigamy się "naprawdę". Tutaj liczy się spryt, szybkość i dążenie do jak najszybszego wyeliminowania przeciwnika...

W Moto Racer 4, mamy do czynienia z szeregiem różnych pojazdów. Możemy wybierać pomiędzy ogromną liczbą różnych pojazdów, poczynając od typowych motocrossów a na ciężkich superbike kończąc. W grze nie zabraknie również sztucznej inteligencji. Nie ma co ukrywać - jest jej jeszcze więcej niż kiedyś. Jeśli więc kochasz serię Moto Racer i nie boisz się nowych wyzwań, koniecznie pobierz na swój komputer Moto Racer 4 Download. Przekonasz się na własnej skórze, jak radzisz sobie z tą zupełnie odnowioną pozycją.

Tryby gry


Jeśli kiedykolwiek graliście w Moto Racer, to pamiętacie pewnie, że seria tych gier została udostępniona zarówno w wersji single jak i wersji multi. Tak jest też w przypadku najnowszej Moto Racer 4. Możemy w nią zagrać z innym graczem (sprawdza się tu dobrze znany wszystkim tryb współdzielonego ekranu) bądź też - zdecydować się na grę w trybie multi. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ścigać się samotnie z innymi botami.

To co imponuje w kwestii trybów gry, to z pewnością ich liczba. Twórcy Moto Racer 4, dawno odeszli od klasycznego podziału na single i multi. I choć obydwa tryby nadal są dostępne w grze, to jednak gracz odnosi wrażenie, że akcent został położony na kilkunastu innych trybach, dostępnych zarówno w trybie gry samotnej jak i sieciowej. Jeśli chcesz na własne oczy przekonać się, jak rozbudowaną rozgrywkę oferuje Moto Racer Download, koniecznie pobierz tą grę na swój komputer.

Informacje dodatkowe


Moto Racer 4, to gra stworzona w oparciu o nowoczesny silnik Unreal Engine 6. Widać to zresztą w oprawie graficznej, która została tu dopracowana pod każdym kątem. Wrażenie robi też sama fizyka w grze, która pozwala na wykonywanie szeregu ciekawych ewolucji. Na przykładzie tej gry widać, jak ogromną przepaść dzielą nowoczesne gry od tych, które mogliśmy spotkać kilkanaście lat temu.

Moto Racer 4 Pobierz pełna wersja


Moto Racer 4 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1907
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *