Space Hulk Deathwing Download

Space Hulk Deathwing, to interesująca strzelanka FPS, która została oparta w świecie Warhammera 40 000. Za stworzenie gry, odpowiedzialne są studia Cyanide i Streum on Studio.

Fabuła gry

Fabuła Space Hulk Deathwing, toczy się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Nagle okazało się, że obcy znani jako genokrady, opanowali jeden z księżyców, na którym znajduje się mnóstwo... kosmicznych śmieci. Jednak odpadki wcale nie są głównym celem naszych kosmicznych przeciwników. Na wspomnianym księżycu, znajduje się sporo różnych artefaktów, które mają specyficzne właściwości. Jeśli nasi przeciwnicy je zdobędą i jednocześnie uwolnią ich moc, walka z nimi może być zupełnie bezowocna.

Space Hulk Deathwing Download PC

Space Hulk Deathwing Pobierz

Kim jest nasz bohater? Jest on członkiem tytułowego oddziału kosmicznych marines o nazwie Deathwing. Naszym celem, będzie więc szybka i skuteczna eliminacja obcych...

Jeśli również i Ty czujesz się deathwingiem, koniecznie pobierz grę Space Hulk Deathwing Download na swój komputer. Zobaczysz jak trudno będzie Ci po raz kolejny uratować Wszechświat...

Mechanika gry

Jak już wspomnieliśmy, Space Hulk Deathwing to typowa strzelanka FPS, która jednak została wzbogacona o elementy RPG. Dzięki nim na przykład, odgrywany przez nas bohater, może w sposób właściwy sobie, rozwijać własną postać, uwalniając przy tym zdolności do wykorzystywania niesamowitych i nadprzyrodzonych mocy.

Warto dodać, że rozwój postaci w grze jest bardzo zaawansowany. Na samym początku wybieramy drogę rozwoju, po której będziemy kroczyć a następnie decydujemy się na coraz to kolejne ulepszenia odgrywanej przez nas postaci.


Space Hulk Deathwing pebx Space Hulk Deathwing free download Space Hulk Deathwing chomikuj Space Hulk Deathwing pc download

Od wyboru określonej ścieżki, będzie zależeć nasza przyszłość w grze. Każda ze ścieżek, ma swoje wady i zalety. Mogą one odegrać istotną rolę podczas prowadzenia walki z obcymi. Dlatego warto dobrze przemyśleć, którą strategię walki obieramy. Oczywiście jeśli już wcześniej mieliśmy do czynienia z Warhammerem 40 000, to decyzja na tym polu powinna być łatwiejsza.

Jeśli więc kochasz klimaty RPG i jednocześnie uwielbiasz mroczne i czasem straszne strzelanki FPS, to koniecznie pobierz na swój komputer grę Space Hulk Deathwing Download. Przekonasz się wtedy, że dawno nie miałeś lepszej gry na swoim dysku twardym...

Grafika w grze

Space Hulk Deathwing, to gra w której szata graficzna uległa kilku istotnym zmianom. Dzięki wprowadzeniu do gry silnika Unreal Engine 4, jakość przedstawionego świata prezentuje się o wiele lepiej, niż w przypadku poprzednich wydań serii. Jeśli chcesz zobaczyć ten efekt na własne oczy, pobierz Space Hulk Deathwing Download na swój komputer. Gwarantujemy Ci, że gdy raz spojrzysz na odnowiony świat Warhammera, nie będziesz już chciał go opuścić...


Tryby gry

Gra Space Hulk Deathwing, jest dostępna zarówno w wersji single jak i multiplayer. Trudno dokładnie rozeznać, która z wersji gry jest ciekawsza. Obydwie mają zarówno swoje wady jak i zalety.

Podsumowanie

Space Hulk Deathwing, to gra w której zakochają się wszyscy - zarówno miłośnicy tradycyjnych strzelanek FPS, jak też fani klasycznego Warhammera. A jeśli dodamy do tego ciekawą oprawę graficzną, to możemy być pewni, że jeszcze więcej graczy zdecyduje się na jej nabycie.

Można co prawda czepiać się samej fabuły (wszak jest ona trochę "zakręcona"), ale w ostatecznym rozrachunku jest na tyle ciekawa, by zaciągnąć nas przed komputery i to na długie godziny. Serdecznie zapraszamy do pobierania z naszego serwisu gry Space Hulk Deathwing.

Space Hulk Deathwing Pobierz - Pełna Wersja

Space Hulk Deathwing Download

0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu