Paladins Champions of the Realm Download

Paladins Champions of the Realm, to ciekawa, pierwszoosobowa strzelanka fantasy, w której główny nacisk kładzie się na tryb online. Produkcja została stworzona przez studio Hi-Rez, które na swoim koncie ma już kilka podobnych produkcji.

Paladins Champions of the Realm Download PC

Paladins Champions of the Realm Download

Mechanika gry

Paladins Champions of the Realm, to z pewnością gra fantasy, do której będziemy musieli przywyknąć. O ile bowiem nietrudno wyobrazić sobie takie klimaty w odniesieniu do czasów średniowiecznych o tyle trudno je przenieść do nowoczesnego świata. I tak też jest w przypadku Paladins Champions of the Realm. Przedstawiony w grze świat, jest światem przyszłości. Jeśli więc chcesz na własne oczy zobaczyć, jak może wyglądać niecodzienny świat fantasy, to koniecznie pobierz na swój komputer Paladins Champions of the Realm Download. Przekonasz się, jak mylne było Twoje zdanie na ten temat...W grze stajemy naprzeciw siebie w dwóch sześcioosobowych grupach. Każda z tych grup ma jedno zadanie. Jest nim pokonanie grupy przeciwnej i zdobycie panowania nad dość rozległą planszą. Co ciekawe, mamy do dyspozycji dość nowoczesną broń. Nie brak tu zaawansowanych strzelb czy karabinów. Ciekawe jest jednak to, że nie są one napędzane prochem, lecz... magią.

W Paladins Champions of the Realm, możemy wcielić się w jedną z kilku postaci. Co ciekawe, każda z nich ma swoje własne bronie i umiejętności specjalne. Jeśli więc będzie zależało nam na szybkości, będziemy preferować inne postacie, niż gdyby zależało nam na dużej sile ognia i opancerzeniu.

A jeśli mowa o umiejętnościach specjalnych, to w Paladins Champions of the Realm jest ich naprawdę mnóstwo. Przykład? Jedna z postaci może stawiać w wybranym przez nas miejscu... budkę strażniczą. Zniszczenie jej, będzie dla naszego przeciwnika nie lada wyczynem, który trzeba będzie prawdopodobnie drogo okupić.

Paladins Champions of the Realm to gra, w której wszystko dzieje się w bardzo szybkim tempie. Nie oznacza to jednak, że gra jest zbyt trudna dla nowicjuszy. Tak naprawdę wszystko zależy tu od naszych umiejętności taktycznych, szybkości i sprawności. Jeśli więc uważasz, że sprawdziłbyś się w takiej grze, koniecznie pobierz na swój komputer grę Paladins Champions of the Realm Download. Zobaczysz, jak trudna może być to rozgrywka.


Tryby gry

Paladins Champions of the Realm, to gra przeznaczona wyłącznie do prowadzenia rozgrywki w trybie online. Do jej poprawnego działania będziemy więc potrzebować odpowiednio szybkiego połączenia internetowego.

Usadowienie rozgrywki wyłącznie w świecie internetu nie przeszkodziło twórcom gry w stworzeniu kilku dodatkowych trybów rozgrywania starć. Jednym z nich a zarazem najpopularniejszym, jest tak zwane oblężenie. W tym trybie, przejmujemy kontrolę nad lokacjami wroga. Jeśli któraś ze stron przejmie większą część mapy, będzie mogła wprowadzić na obszar przeciwnika machinę oblężniczą. Musimy jednak pamiętać o jej obstawie. W przeciwnym razie nasz przeciwnik szybko ją zniszczy.

W grze pojawiają się również elementy karciane. Podczas starcia gromadzimy karty, które następnie mogą być wykorzystywane do przyciągania różnych bonusów.

Podsumowanie

Paladins Champions of the Realm, to z pewnością gra niecodzienna i ciekawa, co w połączeniu z szybką akcją, daje bardzo obiecującą produkcję. Jeśli również i Ty chcesz przekonać się, jak wygląda ona naprawdę, koniecznie pobierz na swój komputer Paladins Champions of the Realm Download i przetestuj tą niesamowitą grę.

Paladins Champions of the Realm Pobierz


1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu