Get Even Download

Innowacyjna gra Get Even to najnowsza propozycja polskich deweloperów ze studia The Farm 51. Dwie kampanie, zgrabne połączenie trybów single i multiplayer, nowatorskie rozwiązania graficzne i niezwykle wciągająca fabuła – oto czynniki, które składają się na strzelankę noszącą wszelkie znamiona wielkiego hitu. Lubisz realistyczne historie z dreszczykiem? W takim razie pobierz Get Even Download i przenieś się do świata pełnego tajemnic.

Get Even Download - Pełna Wersja Gry

Get Even Pobierz

Fabuła

Bohaterem gry jest niejaki Black – człowiek, który działając na zlecenie rządów i wpływowych osobistości, trudni się tuszowaniem pewnych faktów, których ujawnienie mogłoby bardzo zaszkodzić jego mocodawcom. Realizowane przez Blacka operacje muszą skutkować śmiercią niewinnych osób, to nieuniknione w takiej profesji. Jedna z potencjalnych ofiar postanawia jednak stawić czynny opór swojemu niedoszłemu oprawcy. Brzmi interesująco? Zatem nie czekaj, pobierz Get Even Download i opowiedz się po stronie jednej z dwóch postaci.

Rozgrywka

Get Even należy klasyfikować jako strzelaninę FPS z elementami horroru, jednak nazwanie tej pozycji zwykłą „rozwałką” będzie mocno niesprawiedliwe. Nowa propozycja The Farm 51 wciąga gracza nie tylko w dynamicznie poprowadzoną akcję, ale również w bogato nakreśloną fabułę, którą poznajemy stopniowo za pomocą dialogów i licznych przerywników w postaci rewelacyjnie zrealizowanych scen.

Rozgrywka wymaga od gracza sporej wnikliwości – historię postaci możemy poznać zagłębiając się w stworzony przez twórców świat i dokładnie analizując wszystkie odnalezione przedmioty. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób, w jaki zgłębiamy fabułę Get Even – na rozgrywkę składają się dwie kampanie, które dają nam możliwość uczestniczenia w tej historii w perspektywie widzianej przez dwie wrogie wobec siebie postacie.


Tryby gry

Deweloperzy udostępnili dwa tryby, w których gracz może prowadzić rozgrywkę – singleplayer oraz multiplayer. Co niezwykle istotne, w najnowszej produkcji The Farm 51 nie mamy do czynienia z klasycznym podziałem na grę jedno- i wieloosobową. Granica, w dosłownym znaczeniu tego słowa, nie istnieje, dzięki czemu oba tryby przenikają się wzajemnie, co w tego typu produkcjach stanowi niespotykaną nigdzie indziej cechę.

Jak wygląda to w praktyce? Otóż właściwie w dowolnym momencie jednoosobowej rozgrywki, do zabawy mogą przyłączyć się kolejne osoby, przejmując kontrolę nad występującymi w grze postaciami. To sprawia, że do kampanii wkrada się element nieprzewidywalności, co znacząco podnosi stopień atrakcyjności rozgrywki. Jeżeli nudzą Cię klasyczne strzelaniny FPS, koniecznie pobierz Get Even Download i wkrocz do świata, w którym nie obowiązują żadne schematy.


Get Even free download Get Even pobierz pc Get Even crack downloadGet Even crack torrent Reloaded

Oprawa

Specjalistom z The Farm 51 należą się najwyższe słowa uznania za oprawę graficzną nowej gry. Zastosowano tu najnowszą edycję silnika Unreal Engine, jednak prawdziwych innowacji należy doszukiwać się w samej koncepcji grafiki. Oprawa bazuje na przestrzennych (trójwymiarowych) skanach prawdziwych obiektów i postaci, które zostały zrealizowane przy asyście całego sztabu ekspertów. Get Even jest pierwszym tytułem, w którym ta innowacyjna technologia znalazła tak duże zastosowanie. Przekłada się to na rewelacyjny efekt, który w każdym detalu emanuje fotorealizmem.

Get Even Pobierz na PC - CODEX

Get Even Download

  • - Free Download Get Even Torrent Crack
  • - Pobierz Get Even Pełna Wersja Pebx
  • - Chomikuj Get Even Free Download
  • - Exsite Get Even Pobierz za darmo

0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu