Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Get Even Download

Innowacyjna gra Get Even to najnowsza propozycja polskich deweloperów ze studia The Farm 51. Dwie kampanie, zgrabne połączenie trybów single i multiplayer, nowatorskie rozwiązania graficzne i niezwykle wciągająca fabuła – oto czynniki, które składają się na strzelankę noszącą wszelkie znamiona wielkiego hitu. Lubisz realistyczne historie z dreszczykiem? W takim razie pobierz Get Even Download i przenieś się do świata pełnego tajemnic.

Get Even Download - Pełna Wersja Gry


Get Even Pobierz

>> Pobierz <<

Fabuła


Bohaterem gry jest niejaki Black – człowiek, który działając na zlecenie rządów i wpływowych osobistości, trudni się tuszowaniem pewnych faktów, których ujawnienie mogłoby bardzo zaszkodzić jego mocodawcom. Realizowane przez Blacka operacje muszą skutkować śmiercią niewinnych osób, to nieuniknione w takiej profesji. Jedna z potencjalnych ofiar postanawia jednak stawić czynny opór swojemu niedoszłemu oprawcy. Brzmi interesująco? Zatem nie czekaj, pobierz Get Even Download i opowiedz się po stronie jednej z dwóch postaci.

Rozgrywka


Get Even należy klasyfikować jako strzelaninę FPS z elementami horroru, jednak nazwanie tej pozycji zwykłą „rozwałką” będzie mocno niesprawiedliwe. Nowa propozycja The Farm 51 wciąga gracza nie tylko w dynamicznie poprowadzoną akcję, ale również w bogato nakreśloną fabułę, którą poznajemy stopniowo za pomocą dialogów i licznych przerywników w postaci rewelacyjnie zrealizowanych scen.

Rozgrywka wymaga od gracza sporej wnikliwości – historię postaci możemy poznać zagłębiając się w stworzony przez twórców świat i dokładnie analizując wszystkie odnalezione przedmioty. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób, w jaki zgłębiamy fabułę Get Even – na rozgrywkę składają się dwie kampanie, które dają nam możliwość uczestniczenia w tej historii w perspektywie widzianej przez dwie wrogie wobec siebie postacie.Tryby gry


Deweloperzy udostępnili dwa tryby, w których gracz może prowadzić rozgrywkę – singleplayer oraz multiplayer. Co niezwykle istotne, w najnowszej produkcji The Farm 51 nie mamy do czynienia z klasycznym podziałem na grę jedno- i wieloosobową. Granica, w dosłownym znaczeniu tego słowa, nie istnieje, dzięki czemu oba tryby przenikają się wzajemnie, co w tego typu produkcjach stanowi niespotykaną nigdzie indziej cechę.

Jak wygląda to w praktyce? Otóż właściwie w dowolnym momencie jednoosobowej rozgrywki, do zabawy mogą przyłączyć się kolejne osoby, przejmując kontrolę nad występującymi w grze postaciami. To sprawia, że do kampanii wkrada się element nieprzewidywalności, co znacząco podnosi stopień atrakcyjności rozgrywki. Jeżeli nudzą Cię klasyczne strzelaniny FPS, koniecznie pobierz Get Even Download i wkrocz do świata, w którym nie obowiązują żadne schematy.

Get Even free downloadGet Even free download Get Even pobierz pcGet Even pobierz pc Get Even crack downloadGet Even crack downloadGet Even crack torrent ReloadedGet Even crack torrent Reloaded


Oprawa


Specjalistom z The Farm 51 należą się najwyższe słowa uznania za oprawę graficzną nowej gry. Zastosowano tu najnowszą edycję silnika Unreal Engine, jednak prawdziwych innowacji należy doszukiwać się w samej koncepcji grafiki. Oprawa bazuje na przestrzennych (trójwymiarowych) skanach prawdziwych obiektów i postaci, które zostały zrealizowane przy asyście całego sztabu ekspertów. Get Even jest pierwszym tytułem, w którym ta innowacyjna technologia znalazła tak duże zastosowanie. Przekłada się to na rewelacyjny efekt, który w każdym detalu emanuje fotorealizmem.

Get Even Pobierz na PC - CODEX


Get Even Download

>> Pobierz <<


  • - Free Download Get Even Torrent Crack
  • - Pobierz Get Even Pełna Wersja Pebx
  • - Chomikuj Get Even Free Download
  • - Exsite Get Even Pobierz za darmo
Wstecz
Wyświetlenia: 1152
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *