Rising Storm 2 Vietnam Download

Rising Storm 2: Vietnam, to gra komputerowa, za której stworzenie są odpowiedzialne dwa studia - Tripwire Interactive i Antimater Games. Pozycja jest niczym innym, jak typową wojenną strzelanką. Jak jednak łatwo się domyślić, przeniesie nas ona w samo centrum wojny wietnamskiej.

Rising Storm 2 Vietnam Download PC

Rising Storm 2 Vietnam Pobierz

Fabuła gry

Jak można łatwo przewidzieć, w grze zwalczają się dwie frakcje. Pierwszą z nich jest regularna armia amerykańska, która w połączeniu z marines stara się pokonać oddziały Vietcongu, wspierane przez regularną armię Wietnamu Północnego - czyli drugą frakcję. Jeśli więc nadal lubisz wojenne strzelanki i nie przeszkadza Ci powrót w okopy, koniecznie pobierz na swój komputer Rising Storm 2 Vietnam Download. Przekonasz się, jak uciążliwa może być wojna z oddziałami Vietcongu...

Mechanika gry

Można zaryzykować twierdzenie, że Rising Storm 2: Vietnam ma w sobie coś z pierwszych Battlefieldów. W grze dzielimy się na oddziały zwalczających się armii a następnie podejmujemy walkę. Co ciekawe - w porównaniu z poprzednią odsłoną gry, widać tu spory postęp i to nie tylko jeśli chodzi o samą grafikę, ale przede wszystkim taktykę.


Rising Storm 2 Vietnam Chomikuj Rising Storm 2 Vietnam Crack Rising Storm 2 Vietnam Pobierz Rising Storm 2 Vietnam Download

Nie zdziwmy się więc, jeśli niebo nad nami zdominują amerykańskie helikoptery. Cóż, pod tym względem będzie nam trudniej, jeśli zdecydujemy się na walkę po stronie wojsk Wietnamu Północnego. Jeśli jednak zdecydowaliśmy się już na walkę po stronie komunistów, to będziemy mogli z kolei wykorzystać możliwości, jakie dają nam podziemne tunele, tak ochoczo wykorzystywane przez naszych pobratymców.

Obydwie strony będą różniły się pomiędzy sobą nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim sposobem walki. Nie da się ukryć, że wojska Wietcongu nie będą w stanie podjąć równej walki z Amerykanami. Dlatego też, jeśli zależeć nam będzie na zwycięstwie, będziemy musieli oprzeć się na taktyce walki podjazdowej, która wyrówna szanse obydwu stron.

Zarządzanie oddziałami

Rising Storm 2: Vietnam, daje nam możliwość zaawansowanego zarządzania naszym oddziałem. Dowodząc nim, będziemy mogli zaprosić do niego dowolnego, wybranego przez nas gracza. Nic też nie będzie stało na przeszkodzie, by gracz ten został przez nas usunięty z oddziału.Dlaczego pisaliśmy o podobieństwie do Battlefielda? Ponieważ na koniec starcia, również i tu zobaczymy charakterystyczną tabelkę, w której nasze poczynania zostaną odpowiednio ocenione. Co ważne, w ocenie nie będzie uwzględniana jedynie liczba zabitych wrogów, ale też wsparcie jakie zostało przez nas udzielone kolegom na froncie. Nie trzeba też wspominać, że chodzi tu przede wszystkim o wsparcie medyczne...

Jeśli więc kochasz klasyczne, wojenne strzelanki i chcesz wykazać się w swoim oddziele, koniecznie pobierz na swój komputer grę Rising Storm 2 Vietnam Download. Przekonasz się na własnej skórze, jak trudnym wyzwaniem może być piekło wojny. Nawet, jeśli jest to wojna w świecie wirtualnym...

Tryby gry

Gra Rising Storm 2: Vietnam, to produkcja o której mówi się dużo w kontekście trybu sieciowego. Jednak na tym nie kończą się możliwości aplikacji. W Rising Storm 2: Vietnam możemy też pograć w trybie single player, jednak rozgrywka ta nie jest aż tak interesująca jak w przypadku multiplayera.

Podsumowanie

Jeśli kochasz poczciwe, dobre FPS-y o tematyce wojjenej, to Rising Storm 2: Vietnam z pewnością Ci się spodoba. Gra ta zawiera w sobie wszystko, co kochają fani - realistyczną grafikę, wysoki poziom taktyki itd. Koniecznie więc pobierz grę Rising Storm 2 Vietnam Download na swój komputer.

Rising Storm 2 Vietnam Pobierz na PC

Rising Storm 2 Vietnam Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu