Gears of War 4 Download

Gears of War 4, to kolejna odsłona serii, w której mamy do czynienia z typową, trzecioosobową strzelanką. Podobnie jak w przypadku poprzednich wersji gry, również i tu mamy do czynienia ze specyficznym uniwersum science - fiction. Jak od strony technicznej wygląda nowa produkcja studia The Coalition? Przekonajcie się o tym sami...

Gears of War 4 Download

Gears of War 4 Download

Fabuła gry

Fabuła Gears of War 4, rozgrywa się na znanej fanom serii planecie Sera 25. Już kilkadziesiąt lat minęło od słynnej walki z Locustami. Od tego momentu, planetę tą nawiedzają bardzo silne burze. Dlatego też ludzie postanowili zbudować specjalne miasta - twierdze, które chronią ich zarówno przed przybyszami z kosmosu, jak też niegościnnymi warunkami pogodowymi.Historia opowiada o przygodach trzech postaci: synu Marcusa Feniksa – JD Feniksie, Kait Diaz oraz Delmoncie „Del” Walkerze. Na wskutek serii niefortunnych zdarzeń, nasi bohaterowie musieli opuścić miasta i wyjść na otwarty teren, w którym zasilili oddziały członków partyzanckiego ruchu oporu. Jeśli więc i Ty chcesz stanąć ramię w ramię z członkami ruchu oporu i pokonać wreszcie bezwzględnych Locustów, koniecznie pobierz Gears of War 4 Download na swój komputer. Może dzięki Tobie uda się odzyskać kontrolę nad planetą?

Mechanika gry

Gears of War 4, jest pozycją niezwykle dopracowaną, zarówno pod kątem grafiki jak i fizyki. Jak już wspominaliśmy, jest to klasyczna trzecioosobowa strzelanka z wprowadzonym systemem osłon.

Właśnie - osłony, to bardzo silna strona tej gry. Twórcy Gears of War 4, postanowili wprowadzić pod tym względem kilka nowości. Przykład? Jeśli walczymy z przeciwnikiem znajdującym się za jakąś silną osłoną, wcale nie musimy próbować jej zniszczyć za pomocą broni lekkiej. Możemy na przykład spróbować... strzelać nieco wyżej i strącić element sufitu wprost na głowę naszego nieszczęsnego przeciwnika. Efekt będzie ten sam a my zaoszczędzimy sporo amunicji.Duży wpływ na walkę ma również pogoda. Jak już wspominaliśmy wcześniej, nasza planeta jest pod tym względem dość niegościnna. Zjawiska pogodowe mogą w większy lub mniejszy sposób wpływać na całą walkę. Silny wiatr, może zwiększyć zasięg naszego pocisku, ale też może zwiastować burzę i nadejście bardzo silnych piorunów. Jak łatwo się domyślić, kontakt z nimi rychło zakończy się naszą śmiercią.

Jeśli więc chcesz stanąć oko w oko nie tylko z silnym i niebezpiecznym przeciwnikiem, ale też z... pogodą, koniecznie pobierz grę Gears of War 4 Download na swój komputer. Przekonasz się, że pogoda może być jeszcze trudniejszym przeciwnikiem, niż przybysze z kosmosu.

Tryby gry

Gears of War 4, to gra w którą możemy pograć zarówno w trybie single player, jak również w multi. Co ciekawe, tryb sieciowy został w pełni doceniony dopiero w tej odsłonie gry. Oprócz walki w pojedynkę i sieciówki, Gears of War 4 oferuje również kilka dodatkowych trybów. Jednym z nich, jest tryb kooperacyjny, w którym za pomocą sieci Internet, możemy wraz z naszym przyjacielem rozpocząć walkę ze strasznym przeciwnikiem.

Informacje dodatkowe

W postacie wcielili się Liam McIntyre (znany z serialu Spartacus), któremu przypadła rola JD. Laura Bailey (Olympia Vale z Halo 5: Guardians) to Kait, a Eugene Byrd (Marcus Boone z Battlefield: Hardline) odegrał Dela. Jeśli więc chcesz spotkać tych niesamowitych aktorów również w świecie wirtualnym, koniecznie pobierz na sój komputer Gears of War 4 Download. Z takimi przyjaciółmi, na pewno pokonasz każdego wroga.

Gears of War 4 Pobierz pełna wersja


0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu