WRC 6 Download

WRC 6, to kolejna z serii, licencjonowana gra traktująca o wyścigach WRC. Została ona stworzona przez studio Kylotonn Games, które zresztą posiada już spore doświadczenie w zakresie tworzenia gier wyścigowych.

Fabuła gry

Fabuła gry, jest bardzo spłycona. Naszym zadaniem, jest jak najszybsze zakończenie wyścigu w ramach Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Będziemy mieli więc do dyspozycji klasyczne samochody, tyle że w upgradeowanych wersjach... Jeśli więc jesteś prawdziwym pasjonatem WRC 6 Download, ta gra jest z pewnością dla Ciebie. Dlatego koniecznie pobierz ją na swój komputer i ciesz się najwyższym poziomem rozrywki, okraszonym mnóstwem adrenaliny.

WRC 6 Download na PC

WRC 6 Pobierz

Mechanika gry

W związku z tym, ze gra jest w pełni licencjonowana, wyścigi które będą w niej się odbywać, zostaną oparte o aktualny, bo z roku 2016 kalendarz wyścigów WRC. Do dyspozycji będziemy mieli więc samochody które możemy zobaczyć w wyścigach a także kierowców, znanych z występów w tejże federacji.

A skoro mówimy o aktualnym kalendarzu WRC, to pewnie nie zdziwi wszystkich sympatyków wyścigów fakt, że tym razem (po kilkunastu latach), będziemy mogli ponownie wrócić do Chin.

W WRC 6, pojawiło się dość sporo zmian w kontekście samych wyścigów. Często były one skutkiem wypowiedzi fanów serii, którzy często wytykali błędy popularnej "piątce". Nic w tym dziwnego, że twórcy gry postanowili coś w niej zmienić.


WRC 6 torrent WRC 6 pc download WRC 6 free download WRC 6 chomikuj

Czego dotyczą zmiany? Jeśli chcesz się dowiedzieć, co zmieniło się w nowym WRC 6 Download, koniecznie pobierz tą grę na swój komputer. Przekonasz się, że ściągnięcie gry było warte pobrania jej na swój komputer. Jedyne co możemy zdradzić, to pewne wydłużenie tras, po których będziemy się ścigać. W "piątce" można było mieć wrażenie, że poszczególne wyścigi są po prostu zbyt krótkie. W przypadku WRC 6, ma to się diametralnie zmienić. Czy na lepsze? Przekonajcie się sami...

Tryby gry

WRC 6, oferuje nam dość dużą liczbę zróżnicowanych trybów gry. Możemy od razu wskoczyć na głęboką wodę i zacząć się ścigać z najlepszymi w trybie rozwoju własnej kariery a możemy tez nieco poczekać i spróbować zdobyć trochę doświadczenia, ścigając się w Samouczku...

WRC 6, to gra dostępna zarówno w wersji dla samotnych graczy jak też - w odmianie dla wszystkich fanów gier sieciowych. Jednak naszym zdaniem, ta druga wersja gry jest znacznie ciekawsza. Dlaczego? Ponieważ wprowadzono w niej interesujący tryb, łączący w sobie grę sieciową i aktualny terminarz rozgrywek. Jeśli chcesz na własne oczy przekonać się, jak to połączenie będzie wyglądać w praktyce, koniecznie pobierz na swój komputer WRC 6 Download. Zobaczysz, że było warto czekać na tak dobrą grę!


Kilka ważnych kwestii technicznych

WRC 6, to gra która w porównaniu do swojej poprzedniczki, znacznie poprawiła swoją oprawę audiowizualną. Nic w tym dziwnego - od samego początku, gra była projektowana tylko i wyłącznie po to, by funkcjonować w oparciu o najnowsze konsole i komputery. Dlatego też poziom grafiki jak i otaczających nas odgłosów znacząco się poprawił.

Jeśli chodzi o szatę graficzną, to pewną nowością jest wprowadzenie cyklu dobowego i poprawa jakości wyświetlanych tekstur, nawet przy bardzo dużych prędkościach.

Podsumowanie

Jeśli kochamy realistyczne wyścigówki i jesteśmy pasjonatami WRC, to gra WRC 6 będzie dla nas idealnym sposobem, na spędzenie kilku godzin przed ekranem komputera. WRC 6 jest z pewnością o wiele lepsze (szczególnie jeśli chodzi o grafikę i tryby gry) niż jej poprzedniczka.

WRC 6 Pobierz w Pełnej Wersji

WRC 6 Download

0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu